درگیری مستانه با ماموران کلانتری

0
133

پسری به نام «اکبر» که مزاحم دختر همسایه می شد توسط پلیس در یک درگیری دستگیر شد.

شب گذشته ماموران گشت کلانتری نواب متوجه سر و صدایی در خیابان «مالک اشتر» شدند.

ماموران پس از حضور در محل مشاهده کردند زن جوانی در وسط کوچه در حال ناسزا گفتن به خانواده ای می باشد لذا ماموران زن جوان را دعوت به آرامش کردند که ناگهان برادرش مستانه از پشت به ماموران حمله ور شد و قصد آسیب زدن به عوامل گشت کلانتری را داشت.

در ادامه ماموران طی یک درگیری با پسر شرور و شلیک یک تیر هوایی وی را مهار کرده و تحت الحفظ به کلانتری منتقل کردند.

همچنین خانواده ای نیز که مورد ناسزا و توهین خواهر پسر شرور قرار گرفته بودند، جهت بررسی موضوع به کلانتری دعوت شدند.

در کلانتری مشخص شد که این پسر شرور ساعاتی پیش قصد داشت دختر همسایه را در وسط خیابان به زور سوار خودرو کند که دختر جوان با هوشیاری توانست از دست وی فرار کرده و به داخل خانه شان پناه ببرد.

از سوی دیگر مادر «نازنین» به دنبال این موضوع به جلوی درب خانه این پسر شرور که «اکبر» نام داشت رفته و به این اقدام فرزندشان اعتراض می کند، که در پی آن خواهر «اکبر» در واکنش این اعتراض به درب خانه خانواده «نازنین» رفته و اقدام به گفتن ناسزا و توهین می کند.

رییس کلانتری ۱۰۸ نواب سرهنگ سید عباس نازرفتار با اعلام این خبر، افزود: این خواهر و برادر شررور جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی ارجاع شدند.(باشگاه خبرنگاران)

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید