درگیری مرجانه گلچین با جراحی بینی دخترش

مرجانه گلچین بازیگر “یک دماغ ناقابل” این تله فیلم را که هفته اول فروردین از شبکه یک پخش می‌شود، دارای سوژه‌ای امروزی درباره جراحی بینی دانست.

مرجانه گلچین از آخرین فعالیت‌های هنری‌اش اینگونه گفت: امسال به دلیل مشغله‌های کاری نتوانستم در هیچ‌یک از مجموعه‌های تلویزیونی مناسبتی نوروز ایفای نقش کنم و تنها توانستم در تله‌فیلم “یک دماغ ناقابل” بازی کنم.

وی افزود: تله‌فیلم “یک دماغ ناقابل” به کارگردانی مجتبی چراغعلی و تهیه‌کنندگی اصغر پورهاجریان در هفته نخست نوروز از شبکه یک پخش خواهد شد.

گلچین درباره موضوع تله‌فیلم و نقش خود در آن توضیح داد: موضوع “یک دماغ ناقابل” سوژه‌ای امروزی است که به جراحی‌های بینی و موضوعات حاشیه‌ای آن می پردازد. در این تله‌فیلم یک دختر جوان که من نقش مادر او را ایفا می‌کنم درگیر این مساله است و به تبع او تمامی افراد خانواده به ویژه مادر خانواده نیز درگیر این مساله است.

بازیگر سریال طنز “زیرزمین” درباره دیگر عوامل این تله‌فیلم گفت: مرجانه گلچین، عزت‌الله مهرآوران، سحر ولدبیگی، افشین سنگ‌چاپ، امیر قریب‌زاده، الیزابت امینی، مجید شهریاری و علی جانثاری بازیگران اصلی این فیلم تلویزیونی هستند.

“یک دماغ ناقابل” نوشته علی‌اصغر احمدی‌مقدم داستان دختری به نام افسون را روایت می‌کند که در آستانه ازدواج تن به جراحی زیبایی بینی می‌دهد، اما بهمن پدر افسون وسوسه می شود دستمزد دکتر را بالا بکشد و این آغاز ماجراست…

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید