درگیری در اردوی نفت؛ سوشا اخراج شد!/ قنبرزاده: برای درخواست ما ارزش قائل نیستند

به دلیل سرپیچی سوشا مکانی از دستورات ابراهیم‌زاده، سرمربی تیم اجازه تمرین به این دروازه‌بان را نداد و او را در اختیار باشگاه قرار داد

از تمرینات تیم نفت تهران خبر می‌رسد در فاصله کمتر از دو روز تا دیدار حساس جام حذفی مقابل پرسپولیس، اوضاع در اردوی این تیم چندان رضایت‌بخش نیست. نفتی‌ها بعد از یک بازی سنگین در بندرعباس و تساوی مقابل میزبان خود به تهران برگشته‌اند تا در کمترین زمان برای انجام بازی بعدی به فاصله ۷۲ ساعت آماده شوند. حالا به خستگی بازیکنان این تیم درگیری مربی و بازیکن و اخراج دروازه‌بان ملی‌پوش تیم هم اضافه شده است.

عصر دیروز خبری در شهر پیچید که سوشا مکانی در سر تمرینات تیم نفت با منصور ابراهیم‌زاده درگیری فیزیکی پیدا کرده‌اند! البته وقوع درگیری شدید و فیزیکی بلافاصله توسط مسئولان نفت تکذیب شد اما مدیرعامل تیم با اعلام این‌که سوشا تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات تیم محروم خواهد بود توضیح داد: «نمی‌توانم به رسانه‌ها دروغ گفته و بگویم اتفاقی نیفتاده است. اما متاسفانه آنچه هم که در برخی از رسانه‌ها مبنی بر درگیری فیزیکی سوشا مکانی با سرمربی تیم مطرح شده کذب محض است.»

وی افزود: «بعد از بازگشت سوشا مکانی از تمرینات تیم ملی، این بازیکن نتوانست آنچه که مد نظر کادر فنی تیم نفت بود را به خوبی برآورده کند البته نباید این موضوع را نایده بگیریم که وی مصدومیت هم داشت.»

مدیرعامل باشگاه نفت تهران تاکید کرد: «در تمرین امروز وقتی ابراهیم‌زاده با سوشا مکانی در خصوص این که چرا دقت و تمرکز لازم را در تمرینات ندارد صحبت کرد این بازیکن نسبت به صحبت سرمربی تیم بی‌تفاوت نشان داد و از آن تمکین نکرد.»

وی افزود: «به دلیل سرپیچی سوشا مکانی از دستورات ابراهیم‌زاده، سرمربی تیم اجازه تمرین به این دروازه‌بان را نداد و او را در اختیار باشگاه قرار داد.»

قنبرزاده تصریح کرد: «از آنجایی که کادر مدیریتی باشگاه نفت تهران روی اخلاق مداری و توجه به ارزش‌ها تاکید زیادی دارد تا اطلاع ثانونی اجازه حضور سوشا مکانی در تمرینات تیم را نمی‌دهیم تا طی ۴۸ ساعت آینده کمیته انضباطی باشگاه نفت با شنیدن اظهارات این بازیکن در خصوص وی تصمیم گیری کند.»

به گزارش گل و به نقل از مهر، مدیرعامل باشگاه نفت تهران در بخش دیگر گفتگو در مورد تغییر زمان و مکان دیدار این تیم با پرسپولیس در چارچوب رقابت‌های جام حذفی گفت: «من این تغییر را از طریق رسانه‌ها مطلع شدم. ما پیش از این به سازمان لیگ نامه نوشته و با یادآوری اینکه دیداری که روز شنبه در بندرعباس مقابل تیم آلومینیوم داشتیم و یکشنبه شب به تهران رسیدیم، اعلام کردیم که برگزاری دیدار مقابل پرسپولیس در کمتر  از ۴۸ ساعت پس از این دیدار برای مان سخت است. اما متاسفانه سازمان لیگ به این درخواست ما پاسخی نداد. در شرایط فعلی هم کاری از دست ما برنمی‌آید چون سابقه نشان داده فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای درخواست تیم‌هایی مانند نفت تهران ارزش قائل نیستند.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید