خانه اخبار روز اخبار شهرستان ها درمانگاه ناباروری در گمرک بیله سوار مغان راه اندازی می شود

درمانگاه ناباروری در گمرک بیله سوار مغان راه اندازی می شود

۰
درمانگاه ناباروری در گمرک بیله سوار مغان راه اندازی می شود

بیله سوار ، اردبیل – رئیس جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل گفت: بزودی درمانگاه ناباروری در گمرک بیله سوار مغان راه اندازی می شود.

اکبر قاسمی روز پنج شنبه در نشستی با فرماندار بیله سوار افزود:با راه اندازی ساختمان درمانگاه ناباروری زمینه بهره مندی مسافران آذری از خدمات درمانی و پزشکی این مرکز فراهم می شود.

وی جهاد دانشگاهی را یک نهاد انقلابی و یادگار امام راحل (ره) دانست و گفت: این مرکز در فعالیت در بخش های تحقیقات ناباروری و ژنتیک ، گیاهان دارویی ، دکل های حفاری و ده ها پروژه دیگر دستاوردهای بزرگی داشته است.

به گزارش ایرنا ، رسول زیبانژاد فرماندار بیله سوار هم با بیان این که روزانه حدود چهار هزار تبعه جمهوری آذربایجان از طریق گمرک بیله سوار به کشور سفر می کنند ،اظهار کرد: افزون بر ۴۰ درصد مسافران برای درمان مراجعه می کنند.

وی افزود:ایجاد کلینیک های درمان ناباروری و تشخیص طبی جهاد دانشگاهی در این شهرستان می تواند در شناسایی قابلیت های استان و جهاد دانشگاهی مفید باشد.

مطلب قبلی نصب تله استیژ در تفرجگاه اندبیل خلخال
مطلب بعدی ذخیره‌سازی گندم به حد کافی
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید