درخواست عجیب هادی عقیلی از کی‌روش

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران ترجیح داد پس از برد شیرین مقابل لبنان، درباره هادی عقیلی حرف نزند.

روزنامه خراسان: او وقتی با این سوال روبه‌رو شد، گفت: «اسم هادی عقیلی را از این بازی جدا کنید. فقط می‌خواهم درباره شکست لبنان حرف بزنم.» مرد پرتغالی با این حرف‌ها ترجیح داد درباره مسئله روز سخنی نگوید. هادی عقیلی نیز ترجیح داد فعلا سکوت اختیار کند و چیزی درباره این کناره‌گیری ناگهانی نگوید.

اما چه اتفاقی رخ داد که این بازیکن تصمیم گرفت از تیم ملی برود. خبرهای موثق حکایت از این دارد که مدافع ایرانی تیم القطر که با ۳۲ سال سن در روزهای آخر بازیگری ملی‌اش به سر می‌برد، در جلسه کوتاهی که با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی داشت، سوال مهمی از این مربی پرسید.

هادی عقیلی شب قبل از بازی با لبنان رو به کی‌روش گفت: «اگر به من ایمان داری و دعوتم کرده‌ای بازی‌ام بده وگرنه در سن و سالی نیستم که بتوانم روی نیمکت‌بنشینم و بروم!» این جمله هادی عقیلی که باعث تعجب کارلوس کی‌روش شد با چنین جوابی از سوی این مربی همراه شد: «تو نمی‌توانی به مربی‌ات بگویی که بازی‌ات بده، پس می‌توانی از اینجا بروی.» پس از حرف‌های کارلوس کی‌روش هادی عقیلی به اتاقش می‌رود و ساعاتی بعد اردوی تیم ملی ترک می‌کند.

اتفاقا بازیکنان تیم ملی نیز روز بعد در جریان همه چیز قرار می‌گیرند و برخی از آن‌ها نیز به انتقاد از هادی عقیلی می‌پردازند. یکی از بازیکنان تیم ملی می‌گفت: «اگر هادی عقیلی کمی به فکر تیم ملی بود، در آستانه بازی چنین تصمیمی نمی‌گرفت و حداقل بعد از بازی کناره‌گیری می‌کرد.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید