درخشان: سوکای نه، مهاجم سوئدی آری

حمید درخشان، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ برنامه‌ای برای جذب مهاجم سپاهان نداریم.

حمید درخشان که بعدازظهر امروز به محل فدراسیون فوتبال آمده بود، درباره دلیل حضورش گفت: آمده بودم نبی را ببینم که او در فدراسیون حضور نداشت.

وی درباره اینکه حضورش به بحث حل کردن مشکل سربازی حسین ماهینی هم ارتباط داشته یا نه، خاطرنشان کرد: در این باره هم پیشنهادی را به فدراسیون فوتبال ارائه کردم تا مجمعی تشکیل شود و از طرف فدراسیون و باشگاه‌ها و سازمان لیگ از سازمان نظام وظیفه خواسته شود تا اعزام این بازیکنان به سربازی تا نیم‌فصل به تاخیر بیفتد.

درخشان یادآور شد: این تاخیر به سود تیم ملی هم خواهد بود و تیم ملی هم می‌تواند از این بازیکنان در جام ملت‌های آسیا بهره ببرد.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره وضعیت این تیم گفت: خدارا شکر می‌کنم که یکی دو هفته اخیر نتیجه گرفته‌ایم و امیدوارم این روند ادامه پیدا کند.

وی درباره اینکه چه زمانی مشکل بدنی بازیکنان پرسپولیس برطرف می‌شود، گفت: تا ۳-۴ هفته دیگر این مشکل برطرف شده و شرایط تیمی ما به حد مطلوب می‌رسد. البته بهترین زمان برای آماده‌سازی تیم تعطیلات ۵۰ روزه نیم‌فصل لیگ است.

درخشان درباره احتمال جذب بازیکن سوئدی تاکید کرد: این بازیکن سوئدی را می‌خواهیم. البته به غیر از او ۴-۵ گزینه داخلی هم داریم. به احتمال زیاد بعد از بازی با سپاهان در مورد این بازیکن سوئدی تصمیم خواهیم گرفت.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: این بازیکن مهاجم است و شرایط خوبی دارد اما نکته اصلی اینجاست که باید ببینیم او به قالب تیمی ما می‌خورد چرا که هر بازیکنی باید با شرایط و قالب یک تیم هماهنگ باشد. چنانچه این مهاجم سوئدی را جذب نکنیم از میان گزینه‌های داخلی بازیکنی را انتخاب خواهیم کرد.

وی یادآور شد: در حال حاضر ۴ گزینه برای خرید در نیم‌فصل داریم که بازیکنان داخلی هستند و در هر ۳ پست دفاع، هافبک و حمله مدنظر ما قرار دارند.

درخشان درباره اینکه احتمالا یکی از آن بازیکنان شجاع خلیل‌زاده است، پاسخ داد: مسلما سپاهان این بازیکن را به ما نخواهد داد.

وی درباره احتمال جذب سوکای تاکید کرد: مطمئن باشید ما روبه عقب نخواهیم رفت و بازیکنانی که پیش از این در ایران بوده‌اند را جذب نمی‌کنیم. به هیچ عنوان بحث جذب او وجود ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، درخشان درباره اینکه به دلیل نزدیک بودن بازی جام حذفی پرسپولیس با زمان پایان اردوی تیم ملی آیا اعتراضی به زمان برگزاری این بازی خواهد داشت، گفت: خیر، چرا که در حال حاضر اولویت تیم ملی است و ما هم باید با تیم ملی همکاری کنیم که این کار را انجام خواهیم داد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید