دختران و پسران مرموز در تجمعات اعتراضی گرانی بنزین

دختران و پسران مرموز در ناآرامی های دیروز چه کسانی بودند؟ + عکس
دختران و پسران مرموز در ناآرامی های دیروز عامل اصلی تخریب در تجمعات اعتراضی دیروز شهرهای مختلف بودند.

به گزارش برنا، در تجمعات اعتراضی دیروز تهران برخی افراد بودند که با چهرهه های پوشیده به ایجاد ناآرامی و تخریب اموال عمومی می پرداختند.

همانگونه که در عکس ها می بینید این افراد که به یک شکل لباس پوشیده بودند، در حالیکه مردم عادی بدون ماسک و کلاه هستند، چنان سر و صورت خود را پوشانده بودند که انگار نمی خواستند مردم محلی غریبه بودن آنها را متوجه شوند.

این افراد بیشترین نقش را در تخریب اموال عمومی و خصوصی ایفا کردند و عامل اصلی تحریک مردم به اقدامات تخریبی بودند.

دختران و پسران مرموز در تجمعات اعتراضی گرانی بنزین

مشاهدات عینی خبرنگاران برنا؛ نقابداران و اوباش چه بر سر اموال عمومی و خصوصی آوردند

نقابداران و اوباش علیرغم کاهش جدی تجمعات اعتراضی در شهرهای مختلف، دیروز هم به تخریب اموال عمومی و خصوصی در چند شهر کشور شدند.

دیروز تجمعات اعتراضی در اکثر نقاط کشور فروکش کرد و شهرهای مختلفی که روز شنبه ناآرامی را تجربه کردند، دیروز، یکشنبه روز و شب آرامی را سپری کردند.

اما در برخی نقاط همچنان ناآرام بودند و چند نفر نقابدار به همراه تعدادی اوباش با حمله به مغازه ها، بانک ها و پمپ بنزین ها، بیمارستان ها، آمبولانس ها و ماشین های آتش نشانی، ایستگاه های اتوبوس و مترو و اموال عمومی خسارت های سنگینی وارد کردند.

دختران و پسران مرموز در تجمعات اعتراضی گرانی بنزین

مشاهدات نشان می دهد این افراد به صورت ناگهانی و تمرین شده جمع می شوند، شعار سیاسی سر نمی دهند و صرفا به اموال عمومی و خصوصی یورش می برند. افراد نقابدار به عنوان لیدر اوباش عمل می کنند و به آنها دستور یورش می دهند. سپس تلاش می کنند از احساسات نوجوانان حاضر در محل سواستفاده کنند و آنها را هم به تخریب وادار کنند.

در میان نقابداران، دختران جوانی هستند که با هیجان بالا تلاش می کنند مردم را همراه خود کنند و از آنها بخواهند به غارت فروشگاه ها، بانک و مغازه های مردم بپردازند.

این افراد حتی به آمبولانس ها و خودروهای آتش نشانی که حتی در جنگ هم مصونیت دارند رحم نمی کنند و آنها را آتش می زنند. این افراد صرفا برای درگیری با پلیس و تخریب اموال عمومی وارد می شوند و با قمه و گاه سلاح های کمری به پلیس حمله می کنند.

نقابدار برای اینکه همدیگر را راحت پیدا کنند لباس های تقریبا هم شکل می پوشند، سر و صورت خود را می پوشانند و با صدای بلند صحبت می کنند. آنها بلافاصله پس از تخریب و آتش زدن اموال عمومی و خصوصی محل را ترک می کنند تا گرفتار پلیس نشوند.

این افراد البته دیروز در شهرهای اصفهان، کرج، قدس و بهارستان و یکی، دو شهر دیگر توانستند به اهداف خود برسند و در بقیه شهرها با بی توجهی مردم نتوانستند اقداماتی انجام دهند.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید