دایی: ۹۰ درصد بازیکنان دلخواهمان را جذب کردیم/کریم باید خواسته‌هایش مطابق شرایط باشگاه باشد

سر مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:خوشبختانه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و امیدواریم با کامل شدن بازیکنان مد نظرمان اردوی خوبی را در رامسر برگزار کنیم.

اردبیل نیوز: علی دایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانافزود: چند روزی است تمرینات آماده سازی خود را آغاز کرده ایم و خدا را شکر می کنم که به شرایط آرمانی خود نزدیک می شویم. ما دوران بدنسازی خود را آغاز کردیم و درحال سپری کردن این مرحله هستیم و چهارشنبه به رامسر می رویم تا اردویی را در این شهر برپا کنیم.
وی در خصوص سپری شدن فصل نقل و انتقالات گفت: ما توانسته ایم ۹۰درصد بازیکنانی را که مدنظرمان بود را جذب کنیم و امیدوارم تیمی قدرتمند را راهی مسابقات کنیم.
وی در خصوص وضعیت کریم انصاری فرد گفت: ظاهرا کریم ناپدید شده وی خواسته هایی از باشگاه داشت مانند حق ترانسفر که به هر حال باید خواسته های بازیکنان با شرایط باشگاه مطابقت داشته باشد.

وی در خصوص بازی حساس تیم ملی مقابل کره در اولسان گفت: من هم مانند مردم از پای تلویزیون این بازی تماشا خواهم کرد و برای موفقیت تیم ملی دعا خواهم کرد امیدوارم تیم ملی کشورمان بتواند نتیجه ی لازم را در این دیدار کسب کند و راهی جام جهانی برزیل شویم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید