دانلود کتاب روایت یک استعفا ، افشاگری رئیس سابق صداوسیما

0
90

دانلود کتاب روایت یک استعفا ، افشاگری رئیس سابق صداوسیما

محمد سرافراز، رئیس مستعفی صداوسیما، بار دیگر خبرساز شده است. او که اسفند سال گذشته با تایید جریان فروش آرشیو صداوسیما به صدر اخبار آمده بود، حالا و با انتشار کتابی با عنوان «روایت یک استعفا» که به موضوع مدیریتش در رسانه ملی از آغاز تا پایان می‌پردازد، سروصدایی به پا کرده است.

افشاگری رئیس سابق صداوسیما در فضای مجازی

محمد سرافراز، رئیس مستعفی صداوسیما که در دوره مدیریتش به هیچ مصاحبه رسانه‌ای و به‌ویژه نشست خبری تن نداد، این‌بار در مقابل میلاد دخانچی نشسته و با صراحتی خاص به فعالیت‌هایش در سازمان صداوسیما و استعفایش از ریاست این سازمان در قالب یک گفت‌وگوی تفصیلی پاسخ داده است. این مصاحبه طولانی به شکل یک کتاب ۲۷۲ صفحه‌ای صفحه‌بندی شده است و به نظر می‌رسد که صرفا برای اطلاع‌رسانی و نه فروش در اختیار مخاطب قرار گرفته است؛ چرا که هیچ شناسنامه‌ای در ابتدای این کتاب درج نشده است و نه تنها نام و نشانی از ناشر ندارد، بلکه خبری از شماره شابک و کتاب‌شناسی ملی هم در آن نیست.

در این کتاب به موضوعات جنجالی مانند مسائل مرکز آرشیو سازمان صداوسیما، جنجال فتیله‌ای‌ها، مزایده جنجالی سازمان و انصراف یک‌باره سی متقاضی، شهرزاد میرقلی‌خان و… هم پرداخته شده است که از جمله مهمترین بخش‌ها مربوط به دلیل حذف برنامه ۹۰ و مصاحبه عادل فردوسی‌پور با محمدجواد ظریف، وزیر امورخارجه است.

او در توضیح این اتفاق؛ مثلا اشاره می‌کند که «وقتی پس از صحبت حضوری و تذکر کتبی رئیس سازمان، باز هم مصاحبه‌ای غیرمرتبط با موضوع برنامه نود انجام شد، رئیس سازمان نباید می‌پذیرفت. برنامه ۹۰ پخش شد اما مصاحبه غیر مرتبط پخش نشد.»

دانلود کتاب روایت یک استعفا

محتوای این کتاب و به خصوص صحبت‌ها درباره فردوسی‌پور واکنش‌های بسیاری را در فضای مجازی به دنبال داشته و عاملی شده تا بار دیگر دلایل استعفای سرافراز مطرح شود و او مورد توجه قرار بگیرد؛ یعنی مثل ادعاهای قبلی او همه با سکوت از کنارش می‌گذرند یا این بار با واکنش های جالبی مواجه خواهیم شد.

دانلود کتاب روایت یک استعفا

 

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید