دانلود تلگرام جدید بدون فیلتر

دانلود تلگرام جدید بدون فیلتر

با مسدود شدن تلگرام در کشور شاید تو سایت ها یا کانال های تلگرامی و هر جای دیگری با عبارت دانلود تلگرام بدون فیلتر روبه رو شده اید باید ذکر کنم که این حرف ها فقط برای وسوسه کردن شما و دانلود نرم افزار مورد نظر آنها است شما هیچ وقت نباید فریب این گونه مطالب را بخورید .

تمامی تلگرام های غیر رسمی و رسمی از یک سرور رسمی تلگرام اطلاعات را دریافت می کنند یعنی وقتی تلگرام اصلی قطع یا فیلتر بشود کلیه تلگرام های غیر رسمی و هر تلگرامی که بر روی سرور تلگرام قرار داشته باشد قطع می شود پس عباراتی مانند تلگرام بدون فیلتر را هیچ وقت باور نکنید در حال حاضر تنها را استفاده از تلگرام تغییر آی پی می باشد که آن هم باید از نرم افزار معتبر و شناخته شده استفاده کنید پس همیشه سعی کنید برنامه های مورد نیاز خود را از منابع معتبر دانلود و استفاده کنید .

آپدیت جدید تلگرام بدون فیلتر برای گذر از محدودیت ها و فیلترهای احتمالی

شرکت تلگرام مدت ها بود که از قابلیت رفع فیلتر خود صحبت کرده و این وعده را به کاربران خود داده بود که می توانند از فیلترها به سادگی عبور کنند.

 

حال این وعده عملی شده است اما آیا به کار ایرانی ها می آید؟!

 

شرکت تلگرام از نسخه ۴٫۱ به بعد امکانی در پیامرسان تلگرام قرار داد که با استفاده از آن و از طریق اتصال پراکسی داخلی خود تلگرام بتوان به سرورهای این پیامرسان متصل شد و به همین ترتیب از قابلیت های مختلف پراکسی استفاده کرد. یکی از قابلیت های پراکسی دور زدن فیل-ترینگ می باشد که در صورت وجود پراکسی می توان بسیار به سرورهای تلگرام متصل شده و با دیگران ارتباط برقرار کرد.

اما این امر مستلزم پرداخت هزینه است و دیگر سامانه ای رایگان برای ایرانی ها به حساب نمی آید. این در حالی است که تمام آیپی ها و پراکسی هایی که به تلگرام وصل شوند نیز بعد از مدت زمان کوتاهی مسدود خواهند شد.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید