دانلود برنامه کلاسیکو عادل فردوسی پور

0
96

دانلود برنامه کلاسیکو با تهیه‌کنندگی عادل فردوسی پور با اجرای پژمان جمشیدی و حضور دایی، غفوری، ژوله و ژابی آلونسو

ویژه برنامه اینترنتی عادل فردوسی‌پور در مورد ال کلاسیکو با اجرای پژمان جمشیدی و حضور میهمانان مطرح پخش شد.

برنامه اینترنتی”کلاسیکو” با حضور علی دایی، و وریا غفوری، امیرمهدی ژوله و اجرای پژمان جمشیدی برنامه‌ای با محوریت مسابقه حساس ال‌کلاسیکو است که به تهیه کنندگی عادل فردوسی‌پور پخش شده و شما می‌توانید آن را به صورت آنلاین مشاهده کرده یا رایگان دانلود کنید.

دانلود برنامه کلاسیکو عادل فردوسی پور

به گزارش ملکانه، این برنامه که برای پخش در سرویس‌های پخش فیلم کافه بازار، فیلیمو و نماوا آماده شده بود، یکشنبه ۲۴ آذر و در ساعت ۲۲ شب به صورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفت.

به این ترتیب همه علاقه‌مندان به برنامه‌های فوتبالی، بدون تهیه اشتراک و بدون پرداخت هزینه ای می‌توانند به صورت رایگان ویژه برنامه کلاسیکو را تماشا کنند.

همچنین علاوه بر مهمان‌های حضوری، “کلاسیکو” با تماس اینترنتی میزبان ژابی آلونسو بازیکن تیم ملی اسپانیا بود و حال و هوای دو شهر بارسلون و مادرید را در آستانه جنجالی‌ترین ال‌کلاسیکو سال بررسی کرد.

دانلود برنامه کلاسیکو عادل فردوسی پور

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

15 + 5 =