دانشجویان استعداد درخشان و برتر المپیاد در اردبیل تجلیل شدند

مراسم تجلیل از ۴۸۴ دانشجوی دارای استعداد درخشان، المپیاد و رتبه اول ترمی سال تحصیلی ۹۱ـ ۹۰ در سالن شهید خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شد.

اردبیل نیوز: به گزارش مهر، رییس دانشگاه محقق اردبیلی پیش از ظهر پنج شنبه در این مراسم موفقیت بیش از پیش آینده جامعه اسلامی را در گرو تلاشهای ارزنده دانشجویان و دانشگاهیان عنوان کرد.

مسعود گنجی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان تهرانی مقدم، شهریاری و دیگر شهدای علمی ایران اضافه کرد: دانشجویان انسانهای آرمان گرا و ظلم ستیز هستند.
وی با بیان اینکه روز دانشجو به نوعی هفته جهاد علمی است، تصریح کرد: جامعه انتظار دارد دانشجویان در تمام عرصه های زندگی اعم از علم و اخلاق نمونه باشند تا الگویی برای نسلهای بعد خود تلقی شوند.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی نیز در این مراسم با اشاره به تعابیر قرآنی و ائمه درباره دانشمندان، یکی از شرایط گرایش جامعه به سوی دانشجویان را مجاب کردن جامعه توسط آنان عنوان کرد.
حجت الاسلام علی نسب ادامه داد: انسانها با داشته های درونی خود ارزشهای جامعه را شکل می دهند و نهادینه کردن امور این چنینی اعم از شرافت، عدالت، آزادگی و وارستگی را به معرض نمایش می گذارند.
در پایان مراسم از دانشجویان دارای استعداد درخشان، المپیاد و رتبه اول ترمی سال تحصیلی ۹۱ـ ۹۰ با حضور رئیس دانشگاه محقق، رئیس بنیاد نخبگان استان و… تقدیر شد.

2 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید