داستان دختری که به خاطر سکس ١۵ سال در غار زندانی بود

داستان دختری که به خاطر سکس ١۵ سال در غار زندانی بود

پلیس اندونزی خبر داد دختری را یافته که ١۵ سال تمام توسط یکی از طبیبان مذهبی روستایی (شمن) در غاری زندانی و به طور متناوب به او تجاوز شده است.

این دختر که ٢٨ ساله است و مقامات پلیس از بیان اسم او خودداری کرده‌اند روز یکشنبه در سوراخی غار مانند در نزدیکی روستای باژوگان در استان سالاوسی اندونزی پیدا شده است. افسران پلیس به این نتیجه رسیده‌اند که او توسط مردی ٨٣ ساله به  نام جاگو در این غار به زور نگهداری شده است.

به گزارش ملکانه، خانواده این دختر وقتی که او ١٣ سال داشت، برای درمانش او را نزد جاگو بردند اما به نظر می‌رسد جاگو به جای درمان قربانی بعدی‌اش را انتخاب کرد. مدت کوتاهی بعد از آن، جاگو به خانواده دختر می‌گوید که او رفته است. مدتی می‌گذرد اما دخترک پیدا نمی‌شود. پلیس اندونزی می‌گوید جاگو به مدت ١۵ سال به طور متناوب با این دخترک سکس کرده و تمامی این رفتارها را تحت پوشش جادو و سحر انجام داده است. او به دخترک عکس مردی را نشان می‌داد که نامش آمرین بود. او مدعی می‌شد این عکس جنی است که در هیبت یک مرد ظاهر می‌شود و وقتی جاگو می‌خواهد با دختر رابطه جنسی برقرار کند، در واقع این آن جن است که در بدن جاگو ظهور می‌کند.

از آنجایی که روستاییان احترام بسیار زیادی برای جاگو قایل بودند، پلیس احتمال می‌دهد قربانیان دیگری نیز در بین باشند. دختر ٢٨ ساله در حال حاضر به بیمارستان انتقال داده شده تا مراقبت‌های روانی و پزشکی در خصوص او انجام شود.

کمیسر پلیس جاکارتای اندونزی می‌گوید کسی چه می‌داند که در این ١۵ سال بر او چه گذشته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید