12.2 C
Tehran
جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی داریوژ واسل ؛ ستاره ای که نزدیک بود به ایران بیاید

داریوژ واسل ؛ ستاره ای که نزدیک بود به ایران بیاید

مهاجم سابق تیم ملی انگلیس چند پیشنهاد خوب از تیم های ایرانی از جمله پرسپولیس داشت اما در نهایت آمدن او به ایران منتفی شد.

سایت گل- در چند روز گذشته اخباری مبنی بر مذاکره پرسپولیسی ها با یک مهاجم صاحب نام فوتبال جهان منتشر شد.

این بازیکن داریوژ واسل انگلیسی است که به غیر از پرسپولیس یکی دو مشتری دیگر هم از ایران داشت.واسل ۳۳ ساله همان مهاجم سیه چرده ای است که در یورو ۲۰۰۴ آخرین پنالتی انگلیس مقابل پرتغال را هدر داد تا انگلیس از آن بازی ها حذف شود.

سون گوران اریکسون علاقه ویژه ای به واسل داشت و در جام جهانی ۲۰۰۲ و یورو ۲۰۰۴ از او استفاده کرد. مهاجم سابق استون ویلا، منچستر سیتی و لستر در فصل ۲۰۱۳-۲۰۱۲ برای لستر در دسته یک انگلیس به طور ثابت کرد و بعد از آن تصمیم گرفت دیگر فوتبال بازی نکند.واسل چند هفته ای است که تصمیم گرفته به فوتبال برگردد و با اقداماتی که مدیر برنامه اش در انگلیس و یکی از کارگزاران مطرح فوتبال ایران انجام داد مذاکراتی هم با چند تیم مدعی فوتبال ایران از جمله پرسپولیس آغاز کرد.

او برای اینکه تیم های ایرانی را هم از میزان آمادگی اش مطمئن کند با رایزنی مدیر برنامه ایرانی اش قبول کرد سه جلسه ای هم با تیمی که او را می خواهد تمرین کند.

رقم پیشنهادی این بازیکن که در کارنامه اش ۲۲ بازی ملی برای انگلیس و ۶ گل هم دیده می شود چندان بالا نبود و یک خرید بسیار خوب برای تیم های ایرانی محسوب می شد، اما پرسپولیسی ها ترجیح دادند فرزاد حاتمی را جذب کنند و حضور این مهاجم سرشناس فعلا در فوتبال ایران منتفی شده است.

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید