خیابانهای خلخال به کارواش عمومی رایگان تبدیل شد+عکس

شدت سرما و دمای زیر ۱۷ درجه سانتی‌گراد در خلخال علاوه بر ترکیدگی لوله‌ها باعث راه افتادن کارواش رایگان و همچنین تشکیل رنگین‌کمان زیبایی در این شهر شد.

شدت سرما و دمای زیر ۱۷ درجه سانتی‌گراد در خیابان سی‌متری خلخال باعث ترکیدگی لوله آب از شدت سرما و راه افتادن کارواش رایگان خودرو در این خیابان در ورودی پارک چمران خلخال شد.

مهار این ترکیدگی آب شرب شهری بیش از ۴۵ دقیقه به طول انجامید و تا زمان مهار آب، سیل خودروهایی که در خیابان از زیر آبشار به راه افتاده از این ترکیدگی، به چشم می‌خورد تا با عبور از این منطقه اتومبیل‌هایشان در این کارواش به صورت رایگان شسته شود.

مهار این ترکیدگی آب شرب شهری بیش از ۴۵ دقیقه به طول انجامید و تا زمان مهار آب سیل خودروهایی که در خیابان از زیر آبشار به راه افتاده از این ترکیدگی به چشم می‌خورد که منتظر رد شدن از خیابان سی متری بودند تا ماشین‌هایشان با کارواش رایگان شسته شود.

به گزارش خبرگزار ی فارس از اردبیل، شهرستان خلخال در فصل سرما و یخبندان شاهد بیشترین ترکیدگی‌ها است و با گذشت ۲۰ دقیقه از ترکیدگی لوله آب رنگین‌کمان زیبایی در این مکان تشکیل شد که زیبایی خاصی به این حادثه بخشید.

منبع: خبرگزاری فارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید