خیانت همسر و قتل مرد غریبه در اتاق خواب

شوهری که در حین ورود به منزل متوجه حضور یک مرد غریبه در منزلش شده بود، با میله آهنی وی را به قتل رساند.

اردبیل نیوز: شوهری که در حین ورود به منزل متوجه حضور یک مرد غریبه در منزلش شده بود، با میله آهنی وی را به قتل رساند.

 

سرهنگ برزوئی اظهار داشت، در پی وصول یک فقره پرونده قتل شخصی به هویت اشکان ۴۰ ساله در منزل، بلافاصله مامورین این اداره در صحنه حاضر و طی بررسی‌های به عمل آمده دو نفر مظنون را با هویت‌های ناصر ۲۰ ساله و محسن ۴۸ ساله که با یکدیگر نسبت پدر و فرزندی داشتند، دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.

 

رئیس پلیس آگاهی استان چهار محال بختیاری ادامه داد: متهمان در تحقیقات منکر هر گونه اتهامی شده ولی ماموران با بکارگیری اقدامات متفاوت بازجوئی علمی و ارائه مدارک و شواهد کافی چاره‌ای دیگر جز اعتراف برای متهمان نگذاشتند.

 

وی افزود: متهم در نهایت لب به اعتراف گشود و در بازجوئی‌های به عمل آمده اظهار داشت در بعدازظهر حادثه به همراه پسرم از منزل خارج و فرزندم به سرکار خود عزیمت و بنده جهت شرکت در جلسه‌ای با عنوان کنگره در پارک ملت شرکت کردم که در حین اجرای برنامه به علت دلشوره و اضطراب در ساعت ۱۷:۰۰ به منزل بازگشته و زمانی که درب حیاط را گشودم متوجه یک جفت کفش مردانه در جلوی درب هال شدم که با مشاهده از کنار پنجره همسرم را در حالی که با یک مرد غریبه بود رویت کردم.

 

متهم ادامه داد: پس از آن به علت عصبانیت و ناراحتی بسیار به آشپزخانه رفته و یک عدد لوله آهنی شکل برداشتم و به محض ورود به اتاق خواب شخص ناشناس قصد فرار داشت که با لوله آهنی چند ضربه به سرش زدم که موجب مرگ وی شد.

 

برزوئی خاطرنشان کرد: در ادامه آلت قتاله کشف و صحنه نیز بازسازی گردید پرونده نیز تکمیل به همراه متهم به دادسرا منتقل شد.

روزنامه ابتکار

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید