خانه اخبار ورزشی اخبار فوتبال ایران خوش و بش محسن فروزان با مهدی رحمتی

خوش و بش محسن فروزان با مهدی رحمتی

۰
خوش و بش محسن فروزان با مهدی رحمتی


جم – دروازه‌بان‌های دو تیم استقلال و پارس جنوبی قبل از شروع این بازی با همدیگر خوش و بش کردند.

به نقل از مهر، تیم‌های فوتبال استقلال و پارس جنوبی در حالی از ساعت ۲۰ به مصاف هم رفتند که پیش از شروع این مسابقه، خوش و بش مهدی رحمتی دروازه‌بان نیمکت‌نشین استقلال با محسن فروزان دروازه‌بان پیشین استقلال و دروازه‌بان فعلی پارس‌جنوبی جالب توجه بود.

 رابطه رحمتی و فروزان بعد از جدایی دروازه‌بان پارس‌جنوبی از استقلال به سردی گراییده بود که حالا با خوش و بش این دو در شهر جم، به نظر می‌رسد کدورت‌های گذشته به اتمام رسیده است.

 همچنین قبل از این بازی، ارسلان مطهری مهاجم تیم پارس‌جنوبی با علیرضا منصوریان خوش و بش کرد.

پیش از شروع مسابقه، یکی از هواداران تیم فوتبال استقلال که پشت نیمکت این تیم نشسته بود، از علیرضا منصوریان درخواست یک بطری آب کرد که سرمربی استقلال هم با پرتاب دو بطری آب به سمت این هوادار، درخواست او را اجابت کرد.

[ad_2]

مطلب قبلی نتایج دیدارهای معوقه هفته اول لیگ برتر فوتسال
مطلب بعدی ماهیت حیوان دریائی عجیب آمریکا معلوم شد
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید