خواهر هانده ارچل خیلی زود حامله شد !

0
147
عکس هانده ارچل و خواهرش غمزه ارچل
عکس هانده ارچل و خواهرش غمزه ارچل

همانطور که قبلا در بیوگرافی هانده ارچل گفتیم ؛ مادر هانده ارچل که نزدیک ٨ ماه بود به علت بیمارى سرطان در بیمارستان بسترى بود از دنیا رفت . مادر هانده ارچل “آیلین ارچل” از دنیا رفت. او تنها یک خواهر کوچک تر از خود بنام غمزه دارد.

غمزه آرچل Gamze Erçel خواهر هانده آرچل Hande Erçel که آوریل گذشته ازدواج کرده باردار است. غمزه آرچل با به اشتراک گذاشتن تصاویر پی در پی از بارداری خود در اینستاگرام خبر بارداری خود را اینگونه اعلام کرد ” یه سوپرایز کوچولو داریم در واقع الان خیلی خیلی کوچیکه، الان بی نهایت هیجان زده و بی قرارم، ما داریم پدر و مادر میشیم “

اما حواشی زیادی برسی بارداری غمزه در ترکیه به وجود آمده و طرفداران او یک بیش از یک و نیم میلیون نفر هستند معتقدند غمزه زود باردار شده و این بارداری روی زیبایی وی تاثیر منفی گذاشته است.

نظر شما درباره خواهر هانده چیست؟ آیا غمزه به اندازه خواهرش زیباست؟

یکی از عکس های قابل پخش خواهر هانده ارچل را در زیر ببینید 🙂

خواهر هانده ارچل حامله شد Gamze Erçel

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو + 1 =