خرید و فروش زن مصنوعی چینی در ایران + تصاویر

این روزها عروسک های انسان نمای چینی به صورت گسترده در بازار کشورهای اسلامی در حال توزیع است و این مساله جای نگرانی دارد چراکه باعث می شود با از بین رفتن ارزش ها و تخریب افکار جوانان بنیان خانواده ها سست شود !

*هدف از ساخت عروسک های مبتذل چیست؟ 

به گفته صاحب شرکت تولید کننده این محصول ، هدف از ساخت این عروسک های انسان نما کمک به جامعه بشری است ، به خصوص جوانان بعضی کشورها که در محدودیت به سر می برند!!

آیا ساخت محصولات غیر اخلاقی کمک به جامعه بشری می کند؟!
آیا جوانان را به انحطاط اخلاقی و انواع بیماری های روانی نمی کشانند؟!

شرکت های چینی جزو غول های اقتصادی دنیا هستند و البته برای این شرکت ها هیچ چیز جز تسخیر بازار و فروش جنس معنا ندارد.

*زندگی بیمارگونه با عروسک های انسان نما 

مدت هاست که کودکان به خصوص در کشورهای اسلامی با تبلیغات گسترده شبکه های ماهواره ای ، درگیر روند رو به رشد توزیع عروسک های انسان نما هستند که شرایط اخلاقی، روحی، مادی، اعتقادی  و… انسان را نشانه گرفته است.

امینه رحمت، روانشناس و کارشناس مسائل جنسی در این باره می گوید: وقتی فردی با عروسک زندگی می کند، دچار اختلالات شدید روانی می شود چراکه رابطه منطقی برقرار نشده و عاطفه ای شکل نمی گیرد. رابطه ای سالم است که با منطق و ازدواج صورت گیرد تا با تداوم انسان را به آرامش برساند.

عروسک سکسی

انسان ها در طی مراحل رشد خود، رشد جنسی نیز دارند و اگر به صورت طبیعی این مسیر طی نشود، فرد در بزرگسالی دچار انواع بیماری ها می شود.

ناصر قاسم زاد، درمانگر و روانشناس، ارتباط با عروسک های انسان نما را بیماری “یادگارخواهی” می داند و می گوید: جوانان با این عروسک ها فقط به بیراهه کشیده می شوند و اختلالات روانی آنان به اختلالات جنسی می رسد تا جایی که بعضا تمایل به ازدواج را در خود سرکوب می کنند.

*عروسک های انسان نما، ضربه به نهاد خانواده 

با حضور عروسک های مبتذل ، دختران و پسران خردسال نیز دچار بحران می شوند و بلایی بر سر جامعه می آید که جبران ناپذیر است.

دکتر امان الله قرایی مقدم، جامعه شناس، عروسک های مبتذل را خطری برای ارزش ها و هنجارهای جامعه می داند و می گوید: این عروسک ها در بد حجابی و بی حجابی تأثیر می گذارند و بی بندوباری را در جامعه ترویج می دهند و در مسائل ازدواج نیز اختلالاتی را ایجاد می کنند تا آنجا که احتمالا به تجدید نظر جوانان در امر ازدواج می انجامد و همچنین باروری و افزایش جمعیت را دچار بحران می کند.

این جامعه شناس توصیه می کند که  مسئولان قبل از گسترش دامنه حضور این عروسک ها در جامعه ، جلوی این معضل را بگیرند.

*عروسک های انسان نما پشت درهای ایرانند؟! 

تاکنون این محصول ضد انسانی در سطح گسترده ، گریبان جامعه ما را نگرفته اما به شکلی متراکم در پشت مرزها صف کشیده است و با توجه به داغ بودن بازار سیاه قاچاق کالا حضور آن در ایران بعید نیست و زنگ هشدار آن چندی پیش برای مسئولان به صدا درآمده است.

43 دیدگاه‌ها

 1. سلام مردان متاهل زمان پریودی خانومشون ، خانوم مصنوعی بهترین راه است.
  با این حساسیتی که خانو‌مها دارند حتی نمیشه صیغه گرفت، خیلی خوبه علمای اسلام ای راه حلهای جدید را بررسی کنند که متهلین هم به گناه نیفتند.

 2. با سلام . احسنت به خانم هایی همچون شهره خانم (پیام ۲۰) که اینقدر بادرک بالا و صراحت درد جوانان را مطرح کردن. به نظر بنده هم ساخت این عروسک ها عالیه و از خیلی جرم و جنایت ها جلوگیری میکنه.

 3. امام صادق ع اگر بدانم کسی خود ارضایی می کند ،هرگز با او هم غذا نمی شوم
  چنین کسی اگر بدون توبه بمیرد ، پس از مرگ پاکیزه نخواهد شد و خداوند به نظر رحمت نمی کند.
  جوانی که در معرض گناه جنسی قرار گیرد و عفت بورزد ، چون شهداست و فرشته ای از فرشتگان و پیامبری از پیامبران

 4. این عروسک ها واقعا عالین ولی وقتی شما نمیزارید بیاد ما مجبور میشیم که دست به کار هایی نظیر خود ارضاایی و دیدن فیلم های مبتزل هر چسر یا دختری تا یکجایی میتونه خودشو کنترل کنه اما بعد از اون مجبور میشه دست به کار هایی بزنه که انسانیت خودشو از دست بده و از خودش بدش بیا.یا مجبور میشن که رابطه غیر اخلاقی و نامربوط با جنس مخالفی انجام بدهد که از این رو این کار گناه خیلی سنگینی میباشد و فرد برای بخشیده شدن نزد خداوند باید دست از این کار بکشد اما با دست برداشتن از این کار به بیماری هایی مثل اختلالات روانی پریشانی و غیره دچار شوند.از شما میخواهیم که بزارید این عروسک ها بیان ما نمیتونیم با خود ارضایی خودمون رو خالی کنیم و حداقل بااین عروسک خودمان را خالی میکنیم و دست به کار های گناه و ناپسند نمیزنیم.بعضی ها به عنوان توان مالی نمیتوانند ازدواج کنند.

 5. چقدر ترسناکن اخه چطور اطمینان میکنن اگه یه شب بیاد بکشتشون چی؟نمیترسن
  اصلا بدون پوست رویی دیدین که این همه نطق میکنین برین سرچ کنین میبینین وحشتناکه

 6. ای بابازنای این دورزمانه الکی قهرمیکنن توقع شان زیاده زن مصنوعی می گیریم به فسادکشیده نشیم وفریب دخترانمیخوریم

 7. سلام این عروسکها تقریبا خیلی فرقی با همون روش دستی ندارن گول ظاهرشون رو نخورین هنوز تکنولوژی نتونسته واژن درست و حسابی بسازه توی همین عروسکها یک واژن لاستیکی هست که شما درش میاری ژل میزنی و برای استفاده میزاری داخل عروسک جنسش هم یکنوع پلاستیک در دسترسه دستور ساختش تو اینترنت هست علاوه بر این دست و پاها هم بصورت میله فلزی لولا دار داخل لاستیکه که شما بعد از سر هم کردن پوزیشن دلخواه بهش میدین نهایتا بعدش اعصاب خوردی استمنا رو دارین

 8. والا این روباتهای انسان نما نه تنها بدرد جوونا بلکه بیشتر از جوونا بدرد پیرمردا میخوره ولی نه برای امور سکسی چون پیر مردای تنها که از
  بیکسی هم در رنج هستند و هیشکی هم تحویلشون نمیگیره اگر بتونن یکی از این روباتها رو بخرن یک همدم بی ادعا و کم توقع و خستگی ناپذیر که شبانه روز در خدمت تمام عیار هستند و خرجشون هم فقط پول برق برای شارژ کردن خودشونه و بهترین جایگزین برای خانه سالمندان است خدا وکیلی آیا بدرد نمیخوره ؟

 9. این دکتره اراجیف بافته  یجوری میگه با این عروسکا جوونا به بیراهه میرن که انگار شرایط الان جوونا مطلوبه دکتر نا حسابی  وقتی جوونا فشار جنسی دارن شرایط ازدواج ندارن مثل خیلی از کشورهای دیگه جایی برای تخلیه ندارن  خب به قول قدیمی ها کاچی به از هیچی .نه غلااااااااام?

 10. ماشاالله … شصتا صیغه دارن ده تا زن گردنشونم تبر نمیبره اونوقت مصنوعیش واسه ما بدبختا حرومه ، اقا کی دختر به من که سی سالمه هنوز نه خونه دارم نه ماشین نه کار درست حسابی میده

 11. از نظر شرعی نمیشه در مورد این عروسکا قاطعانه نظر داد اما مسلما غیر اخلاقیه
  اما با توجه به این وضعیت ایران و جوونای ایرونی!
  واقعا چاره چیه؟!
  دخترای ایرانی عموما مادی و پولپرستن و پرتوقع و لجباز
  در اسلام توصیه شده مهریرو ببخشین اما کدوم دختری حاضر میشه؟!
  وقتی جوون ۳۰ ساله ناچارا خود ارضایی میکنه نتیجه طبیعیش میشه همبن عروسکا
  وگرنه اگر دخترای ایرانی در اخلاق و رفتارشون تجدیدنظر کنن و درست بشن کدوم مردی ی عروسک به زن واقعی ترجیح میده؟!
  به نظرم زن های ایرانی باید خودشون اصلاح کنن

 12. سلام من ۳۰سالمه ویه مال باخته ام  ودیگه نمیتونم ازدواج کنم چون دیگه الان کسی حاضربه ازدواج بامن رونمیشه چون درامدم پایینه هزینه طلا وعروسی رو ندارم  وتا حالا هم رابطه جنسی رو نخواستم با یه دختر داشته باشم چون اخرش مال همدیگه که نیستیم  وخیانت در حق یه پسر دیگه  میشه این موضوع ربط به پایه واساس ودین ما ایرانیا میشه وگرنه دین مسیحیت واروپاییها به این شکل  نیستن  والان من فکر نکنم دختر سالمی توی جامعه پیدا کنم  پس خواهان زن مصنوعی هستم وخریدارم جاشو پیدا کنم هم میخرم

 13. وقتی این عروسکای مصنوعی تو ایران۲۸ملیونه وای به حال کشورای فقیر و درحال توسعه…
  خدایا خودت بخیر کن…

 14. چرا هیچ کس از یک جون نمی پرسه آیا شما توانایی پرداخت این مهریه رو دارید یا نه وقتی این کار قانونی بشه سنگ اندازی هم کمتر میشه دقت کنید هیچ پسری از عروسک بازی خوشش نمیاد

 15. راست میگن کنار گود نشستی میگی لنگش کن بیشتر مردها یک اخلاق گندی دارن موقعی که آمپر میزنه بالا مخشونم تعطیل میشه چرا زن مصنوعی این آخوندها بیان هرکه مهریه بالا زد چه توان مالی داشته باشد یا نه سند نزنن تا این رسم خانمانسوز از بین بره هم آمار طلاق میاد پایین هم بعضیا به فکر تجارت مهریه نمیفتن

 16. سلام من خودم زن هستم.اگه از دید دینی نگاه کنیم خداو پیغمبر گفتن اگ تو بیابون موندی و داشتی میمردی گوشت مردار بخور ب اندازه ای ک نمیری حلاله.خوب بنظرم اونایی ک میگن حرامه با زنای مصنوعی بودن خودشون درد مشکلاتونچشیدن.نه حلال حلاله….من خودم زن هستم.وقتی مردی نیاز جنسی داشته باشه بهتره ک با زن مصنوعی باشه تا اینکه بخاطر فشار جنسی نگاهش ب من ناپاک باشه.واقعا پسری ک بتونه زن خوب بگیره و از عهده ی زندگی عادی بر بیاد میره زن مصنوعی میگیره؟؟قطعا نه ولی اگ اینو انتخاب کرد از لحاظ روانی سرکرب شده ک درهر صورت نیاز ب مشاوره داره.وای…ب نام اسلامو دین انقد سنگ نندازین…اصلا نیاز جنسی چ ربطی ب اسلام.تو هر چیزی طوری از دین حرف میزنین ک انگار ب جای رهایی ی سنگه…امیدوارم پیاممو حذف ن کنین.انقدرهم راحت همو تحقیر نکنین.

  • سلام ،درود به شرفت خیلی شجاعانه پاسخ دادی به اونایی که تو باورهای خرافی پوسیده وول میخورن و از همه جا بی خبرن ،طبق نظریه مالزو اولین نیاز بشر اب و غذا و غریزه است که البته تو این مملکت در اولوییت آخر قرار داره ،اینا اینقدر مارا محدود کردن و شرایط ازدواج سخت شده که نمیشه خواستگاری رفت ،خوشحال میشم باهم تبادل نظر داشته باشیم

 17. سلام دوستان یه دوستم که ازدواج کردبادختری که خونه باباش ۵۰ متربیشترنداره وفقیرهم بودن بعدازدوماه ازهم جداشدن دختره باغ وخونه هم خریده اما پسره هم خونشوفروخت هم بدهکارشدهم از کاربی کار شدداده به دخترخوشکله چیکار کونه ایا ۵۰سال دیگه میتونه خونه بخره تا اازدواج کنه؟من که فکر نمیکنم بتونه . فکر نمیکنم که گناه باشه. ااگه گناه نیست میخرم.

 18. من ۲۹ سالمه.بیکارم.بی پولم.هرجا ک رفتم فقط فرم دادن پر کردم بعد خبری نشد.کار ازاد هم گفتن باید دوسال سابقه فروش داشته باشی.خواستگاری رفتم جواب منفی دادن.کی میخواد جواب من و امثال منو بده.به نظر شما برم از این عروسکا بخرم هم کسی میگه چرا؟؟

 19. سلام  اگرمیشدکه ورود وپخش این نوع عروسکهاباشرایط خاصی مثلا به افراد مطلقه یامجردهای کم بضاعت که فعلا توانایی ازدواج وتشکیل خانوادروندارن فروخته میشد مطمئنامشکلات منافی عفت تجاوزبه عنف بقولی کثافتبازبیهای بعضی افرادکه اینروزهادرکوچه وخیابانها ول هستن وبرای ارضای جنسییشون حتی از بچه ۵ ۶ ساله ای که درب خونشون  مشعول بازیه دریع ندارن شاید این یکی ازراه های کم کردن این جنایات باشه البته من نظرم رو گفتم چون الان ودر این دوره به هیچ وجه درخصوص مواردی از قبیل ازدواج موقت خانه های درباز وحتی زنهای به قولی اونجوری نمیشه اعتمادکرداونم به دلایل متعددی که همه میدونن وشایعترینش بیماریهای جنسی￷(￵ایدز￷)￵وگرگهای در لباس میش البته بعضی مواردش هم در مردها بیشتره مثلا یکیش مردهاییکه درلباس وچهره معقول ومحجوب ظاهرمیشن ولی بعد معلوم میشه طرف سابقه ریاست داشته￷(￵آقا رئیس￷)￵ درکل اگه بشه که باشه بد نیست جرم نیست گناه نیست . 

 20. دقیقا دخترایی که گند اخلاق هستن و تو خونه ۳۰ متری پدر زندگی میکنن و از خواستگارشون توقع خونه ۱۳۰ متری دارن مخالفن ، یکی نوشته بود بدردجونای بیعار و بیکار میخوره یکی نیست بگه آخه این عروسکا بیاد که تو امثال تو دیگه فاتحت خوندست .

 21. منم موافق هستم همه گناه پای همین ادمایی هست که پول های میلیونی میگیرند ولی من ۳ماه حقوق ندادن..بعد هم بگی اخراج میکنن فساد زیاد شده.

 22. پیامدهای ظلم به جوانان با اختلاس و فساد در بالاترین سطح جامعه همین می شود  گناه این مسایل نه به گردن مردم عادی و یا جوانان که بر گردن منافقینی است که با زبان  پر از لفظ جلاله  به دزدی از مردم پرداخته اند 

 23. اسلام یعنی اتمام حجت نه شعار های بی منطق جوان اگه چشمه روش باز باشه آب پاک میخوره وگرنه مجبوره برا اینکه حلاک نشه از گنداب بخوره با اینکه میدونه ممکنه بدتر حلاک بشه حالا چینیا آب معدنی ساختن اونم منع میکنید

 24. در ایران هیچ کس بی عار نیست ولی بیکار زیاد داریم …بی پول زیاد داریم ..بی ماشین وبی خونه زیاد داریم…کار گر بد بخت که هر شش ماه یه بار حقوق میگیره زیاد داریم ….این قشر که قدرت تامین مخارج سنگین خانواده رو ندارن باید چکار کنن؟برن دنبال دخترای مردوم و فریبشون بدن استفاده کنن و دور بندازن ؟تجاوز کنن؟ یا برن دست به دامن یه عروسک بشن؟واقعا کدومش ارزشمند تره؟

 25. آره به درد یه مشت جوون بیکار وبیعار که میخوره بذارید بیاد وگرنه مرد با غیرت که صاحب خونه وزندگی وزن بچه میشه

 26. دم چینیا گرم جوانان بیچاره بی پول و بیکار ایرانی چجوری ازدواج کنند دولت. کدوم اسلام اقا بزارین بیاد زن مصنوعی رو عشقه نه مهریه می خواد نه شیر بها نه الکی ترکت می کنه بسلامتی چینیا جمیعا صلوات بفرستین 

 27. اینهمه دزدی و اختلاص توسط دولتمردان این کشور و وضع زندگی جوونا و اقشار متوسط به پایین..؟؟؟چه انتظاری دارین..؟؟؟همه جوونا فاسد و گنهکار و مجبور به اینکارا…گناه شون به گردن حرام خواران دولت ها و…

 28. وقتی ارتباط جنسی جوانان محدود باشد و امکان ازدواج نیز محیا نباشد راهی غیر از این باقی می ماند؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید