خرمن‌کوب کشاورز نیری را از پا درآورد/درمانگاه به اصطلاح درمان بستر نیر هیچ امکاناتی برای مداوا نداشت

خرمن‌کوب یک کشاورز میانسال نیری را از پای درآورد و او را راهی بیمارستان کرد.

به گزارش اردبیل نیوز، در حادثه‌ای که ظهر امروز در روستای وله‌زاقرد نیر رخ داد، کشاورز میانسالی که مشغول کار با دستگاه خرمن‌کوب بود بعد از آنکه لباسش به تیغ‌های خرمن‌کوب گیر کرد از قسمت دست و اعضای بالا تنه به داخل خرمن‌کوب افتاده و بخش اعظمی از اعضای بدن او در برخورد با تیغ‌های خرمن‌کوب دچار حادثه‌ای تکان‌دهنده شد.

هم روستایی‌های او با مشاهده این اوضاع ضمن خاموش کردن دستگاه خرمن‌کوب، این کشاورز میانسال را از داخل دستگاه بیرون آوردند در حالی که بخش عظیمی از دست و صورت او دچار جراحت شدیدی شده بود که این کشاورز به سرعت به مرکز درمانی نیر انتقال داده شد اما به دلیل آنکه در این مرکز امکان هیچگونه مداوایی وجود ندارد جسد نیمه‌جان وی را به بیمارستان فاطمی اردبیل منتقل کردند.

مسئولان بیمارستان فاطمی اردبیل در حالی از مداوی او سخن می‌گویند که در روستای یاد شده خبر مرگ این کشاورز میانسال پیچیده است.

نکته قابل توجه در انتقال این کشاورز حادثه‌دیده این است که در درمانگاه به اصطلاح درمان بستر نیر که در حد یک خانه بهداشت روستا ارائه خدمات اولیه می‌کند هیچ امکاناتی برای مداوای این کشاورز وجود نداشته است!

یک دیدگاه

  1. سالها است که به ان منطقه سفر میکنیم و همیشه سوالم این است چه کسی باید به داد مردم مریض آن منطقه برسد داشتن یک بیمارستان ضروری تر از همه امکانات دیگر تفریحی و ……لازم و ضروری جایی به نام شهر نیر است به امید لطف و همت مسئولین

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید