خبر سکته علی دایی تکذیب شد

بر اساس پیگیری‌های انجام شده از منابع آگاه و نزدیک به باشگاه پرسپولیس که در رختکن نیز حضور داشته‌اند، خبر سکته دایی صحت ندارد.

به گزارش گروه ورزشی اردبیل نیوز، برخی رسانه‌های خبری از سکته خفیف علی دایی پس از شکست مقابل نفت تهران خبر داده بودند ولی پس از پیگیری‌های خبرنگار باشگاه خبرنگاران یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس این خبر را تکذیب کرد.

البته وی تأکید داشت، موضوعی که صحت ندارد نیازمند تکذیب هم نیست.

*دهنوی: دایی عصبانی بود/ رختکن های ما جداست، دایی را ندیدم

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شایعه سکته خفیف علی دایی در رختکن گفت: من در جریان سکته علی دایی نیستم چرا که بعد از بازی دایی را ندیدم تا درباره این موضوع اظهار نظر کنم.

دهنوی در ادامه اظهار داشت: ورزشگاه تختی به صورتی است که رختکن بازیکنان با کادر فنی جدا هستند. به خاطر همین من بعداز بازی، دایی را ندیدم تا متوجه سکته خفیفش شوم.

*سیدصالحی: سکته دایی را تأیید نمی کنم/ فشار خون دایی فقط بالا رفته بود

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص سکته خفیف دایی بعد از بازی با نفت تهران گفت: من هم از رسانه ها متوجه شدم که علی دایی بعد از بازی حالش بد شده و فشارش بالا رفته بود.

سید صالحی در ادامه اطهار داشت: دایی با جان و دل برای پرسپولیس کار می کند و ما بازیکنان باید قدر این سرمربی را بدانیم.

به گزارش باشگاه خبرنگاران،وی در پایان خاطر نشان کرد: علی دایی بعد از بازی در کنفرانس خبری شرکت کرد و ما وی را ندیدیم تا متوجه سکته اش شویم و من هم از طریق رسانه ها متوجه این موضوع شدم.

به هر حال ما بازیکنان باید جواب اعتماد دایی را بدهیم و با انجام بازی خوب مانع عصبانیت این مربی شویم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید