خانه‌ای با درختان ۲ میلیون دلاری

خانه‌ای با درختان ۲ میلیون دلاری
[ad_1]

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه؛ مالک عمارت “پرتی پنی” تخصص کتب عتیقه و خانه‌های قدیمی است. به گفته خودش، مالک ۱۷ خانه قدیمی از جمله خانه جورج واشنگتن، نخستین رئیس جمهور آمریکا در ویرجینیا است.

او این خانه را در سال ۲۰۰۵ و به قیمت شش میلیون دلار خریداری کرد. وی می‌گوید: من این خانه را به دلیل لذت بردن از مناظر آن و بازی هفت دوستم در باغ آن خریدم! اکنون که چهار دوست او به نیویورک مهاجرت کرده‌اند او این خانه را به قیمت ۴.۷۵ میلون دلار به حراج گذاشته است.

به گفته آرادر، افراد مشهور زیادی چون مرلین مونرو – بازیگر معاصر هالیوود و رونالد ریگان – رئیس جمهور سابق آمریکا – از این عمارت دیدن کرده‌اند.

بخش‌های وسیعی از این عمارت که ۱.۲ آکر وسعت دارد با گونه‌های نادر گیاهی تزیین شده است.

به گفته آرادر، از زمان خرید این خانه تاکنون، هفته‌ای ۶۰ تا ۷۰ گیاه نادر به این عمارت آورده شده است و تخمین زده می‌شود که ارزش پوشش گیاهی بی‌نظیر این عمارت تقریبا دو میلیون دلار باشد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص اینکه چرا راضی شده این عمارت را با قیمتی بسیار کمتر از هشت میلیون دلار از ارزش واقعی آن به حراج بگذارد؟ گفت: من در اینجا خیلی تفریح کردم. به هر حال پول نقد ممکن است از دست برود و من در از دست دادن پول استعداد بالایی دارم!

منبع : آریا  بازار

انتهای پیام/

خانه‌ای که ارزش درخت‌های آن ۲ میلیون دلار است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید