خاطرات خود را با این گوی کریستالی هوشمند با دوستانتان به اشتراک بگذارید[تماشا کنید]

خاطرات خود را با این گوی کریستالی هوشمند با دوستانتان به اشتراک بگذارید[تماشا کنید]

در نمایشگاه CES همواره از محصولاتی رونمایی می‌شود که یادآور کتاب‌های علمی تخیلی هستند. امسال هم شرکت Cinema Snowglobes یک گوی کریستالی هوشمند معرفی نموده که می تواند عکس‌ها و ویدیو‌های ۳۶۰ درجه پخش کند. کاربران می‌توانند خاطرات خوششان را درون این گوی‌ها آپلود کرده و برای یکدیگر بفرستند.

گوی کریستالی هوشمند

گجت هوشمند معرفی شده درست مانند گوی‌های اسباب بازی قدیمی با تکان دادن فعال شده و شروع به پخش ویدیو‌ی ۳۶۰درجه می‌پردازد. این گوی‌ها که از نمایشگر‌هایی مشابه با گجت‌های پوشیدنی بهره می‌گیرند و از محلول‌های آبی به همراه شالوده‌ای اکرلیکی ساخته شده‌اند، در واقع قاب عکس‌هایی دیجیتالی هستند که به کاربران اجازه می‌دهند محتوای دلخواهشان را در آنها آپلود کنند.

گوی کریستالی هوشمند

در نمایشگاه CES 2018، چند ویدیوی جالب و با کیفیت در این گوی‌های کریستالی هوشمند به نمایش درآمده بود که نشان دهنده‌ی توانایی و کیفیت بالای این محصولات است.

به گفته‌ی «اسکات مینه‌مان» مدیر عامل شرکت Cinema Snowglobes، کاربران فعلاً تنها می‌توانند از طریق کابل‌های USB به این گوی‌ها وصل شوند اما قرار است قابلیت ارسال بیسیم نیز در آنها تعبیه شود. با این اوصاف در آینده‌ای نزدیک کابران قادر خواهند بود خاطرات خود را در گوی‌های کریستالی دیگر ریخته و آنها را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

[ad_2]

دیجیاتو

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید