خاتمی در صدر تازه‌ترین نظرسنجی‌سراسری

بر اساس جدیدترین نظرسنجی یکی از نهادهای مهم حکومتی درباره محبوبیت کاندیداهای احتمالی ریاست‌جمهوری، سید محمد خاتمی در رتبه اول قرار گرفته است.

این نظرسنجی که به صورت سراسری در کل کشور به غیر از تهران در روز ۱۹ فروردین ماه جاری انجام شده، محبوبیت کاندیداها را به صورت همزمان و بدون در نظر گرفتن ائتلاف ها بررسی کرده است. نتایج این نظرسنجی نشان می دهد، ۲۰ درصد پاسخ دهندگان سید محمد خاتمی را به عنوان گزینه نخست برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب کرده اند و نفر دوم در نظرسنجی، اکبر هاشمی رفسنجانی با ۱۵ درصد آرای پاسخ دهندگان بوده است.

محمدباقر قالیباف، نخستین چهره اصولگرا در این نظر سنجی است که توانسته ده درصد آرا را به خود اختصاص دهد. علی لاریجانی با هشت درصد آرای پاسخ دهندگان نفر چهارم، علی اکبر ولایتی با هفت و نیم درصد، محسن رضایی با هفت و دو دهم و غلامعلی حداد عادل با هفت درصد به ترتیب نفرات پنجم تا هفتم محسوب می شوند. اسفندیار رحیم مشایی با چهار درصد نفر هشتم و سایر چهره ها که کاندیداهای فعلی را شامل می شوند، نفرات نهم به بعد را شامل می شوند که یک درصد به پایین توانسته اند آرای شرکت کنندگان را به خود اختصاص دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید