حکم مردی که از کانال کولر وارد خانه یک زن شد و به او تعرض کرد

0
236

حکم اعدام برای مردی که از کانال کولر وارد خانه یک زن شد و به او تعرض کرد

خبرجنوب نوشت: تحقیقات پلیس در اینباره از چندی قبل آغاز شد. آن روز زنی به دادسرای امور جنایی شیراز رفت و گفت شب گذشته مردی ناشناس او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.
زن جوان در توضیح این ماجرا گفت: نیمه شب تک و تنها در خانه بودم. ناگهان متوجه سر و صدایی شدم. از اتاق بیرون آمده و دنبال این بودم که متوجه شوم سرو صدا مربوط به چیست اما همان موقع مرد جوانی به من نزدیک شد و یک اسلحه زیر گلویم گذاشت و من را وادار کرد ساکت در گوشه ای بنشینم.
زن جوان ادامه داد: مرد جوان تهدید کرد که اگر کوچکترین سر و صدایی بکنم مرا می کشد. دستها و پاهایم را بست. وحشت کرده بودم و با گریه التماس میکردم که رهایم کند اما او مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از سرقت از منزل فرار کرد.
او تهدید کرد که اگر شکایت کنم و موضوع را به خانوادهام بگویم، فیلم هایی که از من گرفته را پخش میکند و آبرویم را میبرد. فیلم را که دیدم وحشتم بیشتر شد. او گفت کسی جرأت ندارد از او شکایت کند.
مجرم سابقه دار
با اظهارات این زن جوان بازپرس دادسرای امور جنایی تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی را مأمور شناسایی و دستگیری مرد شیطانصفت کرد. شاکی مشخصات متهم را چهره نگاری کرد. از سوی دیگر مأموران با کمک وی توانستند به چهره فرضی متهم دست یابند که مطابقت تصویر چهرهنگاری شده با عکسهای مجرمان سابقه دار نخستین سرنخ را در اختیار کارآگاهان گذاشت.
کارآگاهان متوجه شدند که متهم جوانی است که به تازگی از زندان مرخصی گرفته است. به این ترتیب وی چندی قبل دستگیر شد اما با وجود اینکه شاکی او را شناسایی کرد، جرمش را انکار و مدعی شد بیگناه است.
در چنین شرایطی بازپرس جنایی برای وی قرار صادر و پرونده به دادگاه کیفری فارس ارسال شد. در جلسه دادگاه متهم اقرارکردکه طریق کانال کولر وارد منزل زن تنها شده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.متهم در ادامه جلسه دادگاه بیان کرد پس از آن با سرقت از منزل وی متواری شده است. بدین ترتیب ختم جلسه رسیدگی اعلام و هیات قضایی دادگاه کیفری وی را به اعدام محکوم کرد.

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید