حمید فرخ نژاد با استقبال هواداران نفت وارد آبادان شد


اهواز – حمید فرخ نژاد بازیگر سینمای ایران، برای تماشای بازی نفت آبادان و استقلال تهران و حمایت از طلایی پوشان وارد زادگاه خود شد.

به نقل از مهر، حمید فرخ نژاد ستاره سینمای ایران که اهل آبادان است برای تماشا و حمایت از تیم صنعت نفت آبادان در بازی با استقلال تهران از سری رقابت های مرحله نیمه نهایی جالم حذفی کشور با استقبال هواداران نفت آبادان وارد این شهر شد.

 آخرین حضور ستاره سینمای ایران در ورزشگاه تختی آبادان با صعود آبادانی‌ها به لیگ برتر همراه بود.

تیم فوتبال صنعت نفت برای دیدار امروزش مقابل استقلال تهران هیچ بازیکن محروم و مصدومی ندارد و فراز کمالوند می‌تواند از همه داشته هایش برای این بازی حساس استفاده کند. این در حالی است که شرایط در استقلال متفاوت است و شفر دو بازیکن تاثیرگذارش مثل سید محسن کریمی و مهدی قائدی را در اختیار ندارد و برخی از بازیکنان این تیم مثل جباروف، چشمی و شجاعیان تازه از بند مصدومیت رها شده‌اند.

دیدار دو تیم استقلال و صنعت نفت در مرحله نیمه نهایی جام حذفی کشور از ساعت ۱۴:۴۵ امروز در ورزشگاه تختی آبادان برگزار می‌شود.

دو تیم در لیگ برتر دوبار با هم دیدار داشته که هر یک از دو تیم یکبار در این بازی‌ها پیروز شده‌اند و این سومین رویارویی این دو تیم در این فصل است که به تعبیری می توان مهمترین دیدار این فصل هر دو تیم هم دانست. 

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید