حمایت ۳ میلیارد تومانی شورای شهر تبریز از مطبوعات محلی و خبرگزاری ها

0
1


به گزارش خبرنگار مهر، علی شیاری ظهر پنجشنبه در نشست خبری هیئت رئیسه شورای کلانشهر تبریز در جمع خبرنگاران با ارائه پیشنهادی مبنی بر حمایت اعضای شورای تبریز از خبرنگاران گفت: اعضای شورای شهر با حمایت ۳ میلیاردی از مطبوعات محلی ،نشریات و خبرگزاری ها هزینه های اضافی این قشر را کاهش می دهد.


وی اضافه کرد: این حمایت از طریق خانه مطبوعات، انجمن صنفی روزنامه نگاران و تشکل های صنفی خواهد بود.


علی شیاری با تشریح اهداف حمایت از مطبوعات محلی تبریز گفت: با اجرای این طرح چاپ آگهی شهرداری در روزنامه ها و هفته نامه ها با مبلغ بیشتر، ایجاد ایستگاه های اختصاصی برای مطالعه مطبوعات محلی و احداث برج مطبوعاتی در شهر خواهد بود.


وی همچنین از حمایت چاپ روزنامه های محلی در تبریز خبر داد و گفت: هزینه بالای چاپ روزنامه های محلی باعث کاهش تیراژ آنها شده است و برای حمایت از آنها از امکانات چاپ شورا برای افزایش تیراژ شورا استفاده خواهیم کرد.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید