حمایت از هیئت مذاکره کننده ایرانی در شرایط فعلی ضروری است


به گزارش خبرنگار مهر،امام جمعه سراب در خطبه های امروز نمازجمعه این شهرستان با بیان اینکه در هرزمان باید در برابر زیاده خواهی های نظام سلطه ایستادگی کرد اظهارکرد: حفظ هوشیاری در برابر دشمنان  ضرورتی اجتناب ناپذیر بوده که باید سرلوحه برنامه مسئولان قرارگیرد.


حجت الاسلام اکرمی با اشاره به روزپژوهش اظهارکرد: جوانان غیور این مرز و بوم و دانشمندان ایران اسلامی با تلاش و کوشش خود به قله های رفیعی از فن اوری و علم رسیدند و شعار ما می توانیم را در عمل به اثبات رساندند.


امام جمعه سراب رشد مرتبه علمی ایران در زمینه های مختلف و نیز تولید علم را مورد اشاره قرارداده و یادآورشد: باید ازپژوهشگران و محققان کشور حمایت کاملی صورت گیرد.


رییس رسیدگی و نظارت به امور مساجد سراب تصریح کرد: طبق مصوبه دولت و مجلس هرگونه اخذ بهاء از مساجد برای مصارف آب و برق و گاز ممنوع بوده و این مراکز از پرداخت هزینه ها معاف می باشند و هیئت امناء و انجمن های اسلامی مساجد باید در این مورد آگاه باشند.


حجت الاسلام اکرمی خدمت به مردم را بالاترین نوع عبادت عنوان کرده و بیان داشت: هیچ چیزی بالاتر از خدمت به خلق الله نیست و گشودن گره مردم از بزرگترین عبادت هاست.


وی مسئولان را امانت داران مردم دانست و ضرورت توجه آنها به امانتداری و خدمت به مردم را مورد تاکید قرارداد و افزود: مسئولان می آیند و می روند اما فردای کار باید پاسخگوی اعمال خود باشند و کارنامه درخشانی از خدمت به مردم ارائه دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید