حضور ۱۰ ورزشکار خلخال در اردوهای تیم ملی

رئیس اداره کل ورزش و جوانان شهرستان خلخال از دعوت ۱۰ نفر از ورزشکاران استان به اردوها و تست‌های آمادگی تیم‌های ملی خبر داد.

ناصر میرمرسلی از دعوت ۱۰ نفر از ورزشکاران استان به اردوها و تست‌های آمادگی تیم‌های ملی خبر داد و اظهار داشت: این ورزشکاران در رشته‌هایی همچون بسکتبال، تکواندو، مینی‌گلف، وزنه‌برداری و بدمینتون به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌اند.

وی همچنین از حضور چهار ورزشکار خلخالی در مسابقات برون مرزی نپال، تایلند، جمهوری چک و سانتاکروز آمریکای شمالی خبر داد و خاطرنشان کرد: ۳۴ تیم خلخال در رشته‌های ورزشی مختلف در مسابقات انتخابی و قهرمانی استان شرکت کردند و ۹ تیم از این شهرستان در مسابقات متعدد کشوری حضور داشتند.

رئیس اداره کل ورزش و جوانان شهرستان خلخال از حضور تیم کاراته خلخال به همراه اسکیت،‌ والیبال نشسته، فوتبال در رده‌های مختلف سنی، شمشیر‌بازی، فوتسال و ووشو در سطح لیگ باشگاه‌های استان خبر داد و یادآور شد: ما برای پسران در ۱۸ رشته ورزشی و دختران در ۱۳ رشته به تعداد ۹۱۲ نفر ورزشکار پسر و ۲۸۹ نفر ورزشکار دختر کلاس‌های ورزشی را در تابستان برگزار کردیم.

میرمرسلی در بخش دیگری از سخنان خود به عناوین کسب شده از مسابقات کشوری توسط ورزشکاران خلخال اشاره کرد و گفت: دو نفر از بانوان و ۲۸ نفر از برادران در یک سال اخیر ۱۷ طلا، پنج نقره و هشت مدال برنز را در مسابقات کشوری کسب کردند که این موفقیت‌ها در رشته‌های دو و میدانی، کاراته، همگانی،‌ گلف و ووشو بوده است.

این مسئول عناوین به دست آمده از مسابقات استانی را ۹۲ مدال ویژه برادران و خواهران اعلام کرد و ادامه داد: ورزشکاران خلخال از این مسابقات ۲۲ مدال طلا، ۲۶ مدال نقره و ۴۴ مدال برنز را کسب کردند که آقایان در ۱۱ رشته و بانوان در ۹ رشته موفق شدند این مدال‌ها را به دست آورند.

به گزارش فارس، رئیس اداره کل ورزش و جوانان شهرستان خلخال در پایان گفت‌وگوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل به برگزاری و اجرای برنامه‌های فرهنگی در کنار برنامه‌های ورزشی اشاره کرد و اذعان داشت:‌ در این زمینه تلاش می‌کنیم تا خانواده‌ها در همایش‌ها و مسابقات مختلف به صورت عمومی شرکت کنند.

6 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید