حضور ستاد توانمندسازی زنان سرپرست خانوار در جشنواره یلدا 


به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا مومن گفت: این جشنواره به عرضه محصولات شب یلدا چون آجیل و خشکبار و شیرینی جات، انار، هندوانه  می پردازد و بیشتر استانهای کشور مانند خراسان جنوبی، یزد، کرمان، کرمانشاه، شیراز، اصفهان، گیلان و مازندران در این جشنواره در قالب ۱۱۰ غرفه حضور دارند و محصولات خود را تا ۲۹ آذر برای عموم به عرضه نمایش گذاشته اند.


وی درباره قیمت محصولات عرضه شده در جشنواره یلدا گفت : محصولات مختلفی با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصد و برخی سوغات شهرستانها ۲۵ تا ۳۰ درصد تخفیف دارند و مجمع توزیعی و خدماتی تهران قیمت های محصولات عرضه شده را بازرسی می کنند .


مدیر اجرایی جشنواره یلدا با بیان اینکه این جشنواره به همت شهرداری تهران و به منظور نمایش توانمندی زنان ایرانی برگزار می‌شود، اظهار کرد: ایرانیان آیین‌های سنتی زیبایی دارند که از فرهنگ غنی این مرزو بوم نشات گرفته است و همواره برای همه ما قابل احترام است.


مومن ادامه داد: شرکتهای مختلفی به منظور تسهیل خرید شهروندان و برپایی شکوهمند این آیین در جشنواره حضور یافته‌اند و تخفیف‌های ویژه‌ای در نظر گرفته‌اند که می‌تواند اسباب رضایت مخاطبان را فراهم کند.   

وی در پایان به اعلام زمان برپایی این جشنواره ۱۰ روزه پرداخت و گفت: ساعت بازدید ‌ها از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب خواهد بود. البته در روز جمعه ۲۹ آذر از ساعت ۲ بعدازظهر تا ۱۰ شب میزبان مردم خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید