حرف‌های دایی پس از دیدار راه‌آهن و ذوب‌آهن

سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: متاسفانه بازی برده را در دقایق پایانی با تساوی عوض کردیم اما سعی می‌کنیم در بازی‌های آینده جبران کنیم تا بتوانیم یکی،دو پله جایگاه راه‌آهن را در جدول ارتقا دهیم.

اردبیل نیوز: علی دایی در نشست خبری پس از بازی تیم‌های راه‌آهن و ذوب‌آهن ضمن تبریک سال نو و تسلیت به مهدی مهدوی‌کیا به خاطر فوت مادرش اظهار کرد: بازی بسیار سختی بود. هر دو تیم به دنبال کسب سه امتیاز بودند. تیم ما در نیمه اول خیلی خوب نبود و ذوب‌آهنی‌ها بیش از تیم ما کنترل بازی را در دست داشتند اما در نیمه دوم بهتر عمل کرده و توانستیم بیشتر توپ را به گردش درآوریم و صاحب توپ و میدان باشیم. به گل هم رسیدیم اما متاسفانه در دقایق پایانی بازی برده را با تساوی عوض کردیم. به هر حال فوتبال است و من از زحمات بازیکنانم تشکر می‌کنم. امیدوارم در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

دایی گفت: در بازی‌های باقیمانده به دنبال رسیدن به تیم‌های صدر جدولی نیستیم بلکه فقط می‌خواهیم جایگاه راه‌آهن را در جدول یکی، دو پله ارتقا دهیم. تا اینجای فصل بازیکنان زحمت زیادی کشیدند و نتایجی که به دست آوردیم، نشان می‌دهد، وضعیت تیم در این فصل با شرایطی که داشته خوب بوده است.

سرمربی راه‌آهن در واکنش به این‌که فرهاد کاظمی، سرمربی ذوب‌آهن از شرایط بد زمین ابراز نارضایتی می‌کرد، گفت: هر کسی عقیده خودش را دارد. فکر می‌کنم در مملکت ما زمین ورزشگاه راه‌آهن جزو بهترین زمین‌هاست. در شهرستان‌ها بعضی از زمین‌ها خیلی خراب است. او عقیده خودش را گفته اما فکر می‌کنم زمین ما جزو بهترین‌هاست که اگر بهتر از این هم بود، اتفاقا به نفع ما می‌شد چون درصد مالکیت و کنترل توپ نزد تیم ما بیشتر بود. به هر حال ما در مملکت‌مان به لحاظ سخت‌افزاری مشکلاتی داریم که باید حل شود.

دایی درباره داوری این بازی نیز اظهار کرد: درباره داوری آنقدر صحبت کرده‌ایم که دیگر نمی‌شود، بیشتر از این به آن پرداخت. در بازی‌های پایانی لیگ که کار حساس‌تر شده و هر بازی برای تیم‌های بالا و پایین جدولی بسیار مهم است به جای این‌که داوران با صلابت بیشتری قضاوت کنند اما چنین عملکردی ندارند. قضاوت داور در این مسابقه در برخی از صحنه‌ها عادلانه نبود و داور مثل آب خوردن از چندین صحنه گذشت.

وی افزود: در صحنه‌ای که بازیکن حریف امید عالیشاه را زد، فکر می‌کنم اگر این صحنه در کشتی یا کاراته اتفاق می‌افتاد، داور سه پوئن می‌گرفت. در همین نیمه دوم در یک صحنه بازیکن ما را بدون توپ جلوی خود من زدند که اتفاقا داور هم جلویش بود اما هیچ کاری نداشت. به داور چهارم هم که اعتراض کردم، گفت حق با شماست اما بعدا گفت داور نزدیک صحنه است و خودش می‌بیند. متاسفانه این‌ها در فوتبال ما عادی شده است و زیاد درباره‌اش حرف زده‌ایم.

دایی در پاسخ به این سوال که آیا از خرید‌های راه‌آهن در نیم‌فصل رضایت دارید، گفت: بازیکنان زحمت‌شان را می‌کشند. سامان آقازمانی که از خریدهای ما بود، در این مسابقه به خاطر مصدومیت جزو لیست نبود. بازی‌های راه‌آهن گواه این است که ما از عملکرد بازیکنان رضایت داریم.

او در واکنش به اینکه آقازمانی معتقد بوده که در پرسپولیس هم باید فیکس بازی می‌کرد، اظهار کرد: بازیکن نباید به خود اجازه دهد که احساس کند، باید فیکس باشد. پس مربی چه کاره است؟ کسانی که چنین ادعاهایی دارند، همیشه ضربه می‌خورند. بازیکن باید خودش را در تمرین‌ها نشان دهد و بداند که با صحبت‌ کردن و ادا درآوردن کسی به داخل زمین نمی‌رود.

 

 

ایسنا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید