حالت بازی Battle Royale به عنوان شوتر اول شخص Warface اضافه خواهد شد

حالت بازی Battle Royale به عنوان شوتر اول شخص Warface اضافه خواهد شد

 

سرویس My.com امروز اعلام کرد که حالت بازی Battle Royale قرار است به‌زودی به شوتر اول شخص رایگان شرکت Crytek اضافه شود. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از DSOGaming، این حالت از طریق بروزرسانی بعدی بازی Warface در دسترس قرار گرفته و مدتی بعد حذف می‌شود تا تیم سازنده بر اساس بازخورد بازیکنان به ارتقای آن پرداخته و سپس دوباره در دسترس قرار می‌گیرد.

بیاینه تیم سازنده Warface در این رابطه: “با حالت Battle Royale ما می‌خواهیم شما را با دو چالش متفاوت مواجه کنیم: مبارزات سرعتی با امکانات ناشناخته – شما هرگز متوجه نخواهید شد که چه سلاحی بدست خواهید آورد، و انجام این درگیری‌ها در بزرگ‌ترین نقشه‌های رقابتی که تاکنون در بازی دیده‌اید.”

در حالت Battle Royale عنوان Warface هر بازیکن برای زنده ماندن خود تلاش می‌کند، در این حالت چالش‌هایی نیز به صورت پویا بازیکن را درگیر می‌کنند و همه اینها در نقشه جدیدی اتفاق می‌افتند که دستاوردهای زیادی را در خود جای داده و مکان‌های زیادی نیز برای جست‌و‌جو دارد.

Warface سومین عنوان با حالت Battle Royale است که هم‌اکنون PC در دسترس قرار دارد. اولین بازی PlayerUnknown’s: Battlegrounds بود و عنوان دیگر نیز بازی رایگان شرکت Epic یعنی Fortnite.

لازم به ذکر است که نسخه روسی Warface هم‌اکنون بروزرسانی Battle Royale را دریافت کرده است. در این نسخه در هر مسابقه ۱۶ بازیکن می‌توانند شرکت داشته باشند.

در ادامه شاهد تیزر حالت Battle Royale بازی Warface باشید.


دانلود با کیفیت SDدانلود با کیفیت HD

[ad_2]

حالت بازی Battle Royale به عنوان شوتر اول شخص Warface اضافه خواهد شد

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید