5 C
Tehran
شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی حاتمی و مسلمان تهدید بزرگ برای بازیکنان فیکس/هیچ کس در امان نیست...

حاتمی و مسلمان تهدید بزرگ برای بازیکنان فیکس/هیچ کس در امان نیست حتی شما

حاتمی امده تا مجددا خودش را به کی روش نشان دهد از این رو اگر مهاجمان پرسپولیس کمی غفلت کنند فاصله شان با نیمکت نشینی فقط یک چشم بر هم زدن است.

سایت گل-در بیست دقیقه پایانی بازی پرسپولیس و تراکتورسازی شاهد یک اتفاق جدید در نوع بازی تیم دایی بودیم.با بیرون رفتن خلعتبری و به زمین آمدن فرزاد حاتمی،پرسپولیس  جان دوباره ای گرفت.دایی که کلا شیفته بازی با یک مهاجم نوک است،عملا سید صالحی و حاتمی را در نوک پیکان تیمش گذاشت و از این لحظه به بعد بود که خطرات پرسپولیس دو چندان و صد البته جدی تر شد.

 چند کارشناس داوری از جمله  هوشنگ نصیرزاده در مصاحبه با سایت گل اعتقاد داشتند جهانبازی یک پنالتی محرز روی حاتمی را ندیده است. فارغ از این بحث که آن صحنه های مشکوک پنالتی بود یا نه، باید به این نکته اشاره کرد که زوج سید صالحی و حاتمی در صورت ارسال توپ های بلند از کارایی بیشتری نسبت به دیگر ترکیب های پرسپولیس بر خوردار هستند.

فرزاد فصل قبل در نیم فصل دوم نشان داد در صورت داشتن انگیزه از قابلیت های بالایی برخوردار است. او به بهترین شکل ممکن از قدرت بدنی اش بهره می برد و در درگیری های دو نفره غالبا پیروز میدان است. قطعا با تکرار نمایشی که در یادگار امام تبریز ارائه داد نیمکت نشین کردنش دشوار خواهد بود.در این بین دایی یا باید با دو مهاجم بازی کند که در صورت تحقق این خواسته فضا برای حضور خلعتبری تنگ تر می شود مخصوصا حالا که او از امادگی سابق برخوردار نیست یا  اگر همان تک مهاجم مد نظرش باشد شاید این سید صالحی هست که جایش را به فرزاد می دهد.

در نیم فصل اول در چند بازی سید صالحی طعم نیمکت نشینی را چشید. دایی هم نشان داده با هیچ کس در این مورد رو در بایستی ندارد. بنابراین با توجه به ترافیک بالای خط حمله پرسپولیس،حمله وران این تیم چاره ای ندارند جز دو چندان کردن تلاش شان. در شانزده بازی، سید صالحی تنها ۴ بار گل زده و دیگر مهاجمان هم وضعیتی بدتر از او دارند. قطعا حاتمی از زهر بیشتری نسبت به هادی نوروزی، غلامرضا رضایی و یونس شاکری برخوردار است، او امده تا مجددا خودش را به کی روش نشان دهد از این رو اگر مهاجمان پرسپولیس کمی غفلت کنند فاصله شان با نیمکت نشینی فقط یک چشم بر هم زدن است.یادتان نرود که دایی از این چشم ها بر هم زدن ها  زیاد زده است.

البته در خط میانی هم با حضور محسن مسلمان که ستاره پرسپولیس در تبریز بود،کار هافبک های قرمز کمی سخت شده است.عالیشاه  و صادقی حالا می دانند که رقیب سر سختی را پیدا کردند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید