13.5 C
Tehran
دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی حاتم، ممنوع الفعالیتی که در زمین حضور داشت!

حاتم، ممنوع الفعالیتی که در زمین حضور داشت!

بعد از اینکه گفته می شد رای محرومیت علی دایی ، یک ماهی است که در دفتر نبی وجود دارد اما ابلاغ نمی شود حالا می بینیم که فدراسیون فوتبال در این مورد هم با پرسپولیس راه می آید

سایت گل- ۱۵ مهرماه بود که ستاد تخلفات ، جلسه ای تشکیل داد و در این جلسه به اتفاقات بازی سپاهان- پرسپولیس پرداخته شد. بعد از پایان این جلسه، محمدرضا مولایی- بدنساز پرسپولیس- و علی حاتم، از نزدیکان دایی و یکی از اعضای باشگاه پرسپولیس تا اطلاع ثانوی از حضور در فوتبال محروم شدند. گفته می شد حاتم و مولایی به دلیل نقش داشتن در پرونده محسن قهرمانی محروم شده اند و دیگر حق ندارند در فوتبال فعالیت کنند.

این اتفاق اما رخ نداد. درست چند روز بعد از اعلام رای، محمدرضا مولایی در یکی از بازی های پرسپولیس وارد ورزشگاه آزادی شد و کنار علی دایی نشست. دایی در آن بازی محروم بود و از روی سکوها بازی شاگردانش را تماشا می کرد.

بعد از داستان مولایی، حالا یک اتفاق جالب دیگر رخ داده. علی حاتم که از تمام فعالیت های فوتبالی محروم شده بود در ورزشگاه یادگار امام تبریز دیده شد. او نه تنها به ورزشگاه آمد بلکه وارد زمین هم شد تا به پایان درگیری های بعد از بازی کمک گند.

بعد از اینکه گفته می شد رای محرومیت علی دایی ، یک ماهی است که در دفتر نبی وجود دارد اما ابلاغ نمی شود حالا می بینیم که فدراسیون فوتبال در این مورد هم با پرسپولیس راه می آید. انگار کسی نیست که جلوی ورود این محرومان به ورزشگاه را بگیرد.قدرت فدراسیون به قانون شکنی پرسپولیس نمی رسد و این را می شود در این عکس ها به وضوح مشاهده کرد. حاتم ، مردی که ممنوع الفعالیت است اما در زمین یادگار امام حضور دارد. همین جمعه گذشته و بازی تراکتورسازی- پرسپولیس.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید