13.2 C
Tehran
سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی جوانهای اصفهان در راه فولادشهر از بین می روند / قلعه نویی:...

جوانهای اصفهان در راه فولادشهر از بین می روند / قلعه نویی: دوهزارنفر برای کلنگ زنی می آیند و بعد هیچ

سایت گل – سرمربی استقلال حرفهایش در نشست خبری پیش از بازی استقلال – فجر را با تسلیت به دو همکار مطبوعاتی و البته داود سیدعباسی آغاز کرد

بازی با فجر؟

مقابل تیم جناب سرهنگ بازی کردن سخت است. یاوری به گردن فوتبال ما حق دارد و تیم های او شاخص های دوندگی دارند. آقای یاوری از فاصله بازی ها انتقاد کرده است من باید بگویم پس استاد من چه حرفی بزنم؟ ما نه تعطیلی و نه استراحت داریم. دو سال است که این حرف را می زنم مثلا ما در فصل بدنسازی هم خوب نتوانستیم بدنسازی کنیم و خوشحالم یاوری دردل ما را گفت. فردا نیاز به ۳ امتیاز داریم در لیگ مقابل سپاهان بازی خوبی کردیم اما در جام حذفی مقابل کاسپین خوب نبودیم. فجر سپاسی برای بازی بسته به تهران آمده است. ظاهرا چند محروم در تیم دارند شرایط ما هم همین است انصافا برای مصدومیت کبه ناراحتم جای تاسف است که حداقل ۶ هفته او را نداریم ناراحتی من به این خاطر است که او خیلی آماده بود البته خسرو حیدری از این بازی می تواند در اختیار ما باشد.

بازی ضعیف مقابل کاسپین ؟

برای من هم جای تعجب بود چرا بین بازی با سپاهان و کاسپین تا این اندازه تفاوت بود؟! جا دارد به مربی کاسپین تبریک بگویم که از لحاظ نظم دفاعی زبانزد بودند. البته فجر سپاسی دونده است اما قطعا بازیکنان من با انگیزه بیشتری به میدان می روند.

 عدم حضور درنشست مطبوعاتی بعد از بازی با کاسپین ؟

 ما وظیفه داریم به خاطر جایگاه حقوقی که داریم پاسخگو باشیم مثلا به ما گفتند که پس از کنفرانس خبری به میکسدزون برویم. بارها شده در یک روز چند بار صحبت کردم بازیکنان وظیفه دارند با خبرنگاران مصاحبه کنند اما شرایط  آنها را نیز باید درک کرد البته حتما این موضوع را تذکر می دهم. مثلا دیدید در ورزشگاه آزادی وقتی مصاحبه می کنید آب روی سرتان می چکد. جا دارد از کابلی تشکر کنم. از رئیس جمهور خواهش می کنم بودجه خاصی برای ورزشگاه آزادی بگذارد این مجموعه چشم و چراغ ورزش ما است اما تاسیسات آن مشکل دارد. یادم می آید ۲ هزار نفر برای تبلیغات و کلنگ زنی به همین ورزشگاه استقلال آمدند اما الان فقط یاد آن کلنگ ها می افتیم که خبری از کامل شدن آن منطقه نیست.

انتظار از وزیر ورزش؟

بحث زمین چمن و مجموعه های ورزشی مهم است. از شخص دکتر روحانی می خواهم که بودجه خاصی برای آزادی بگذارند چراکه در حال فرسوده شدن است. باید یک دور قمری بزنیم تا از رختکن به ورودی زمین برسیم دلمان هم نمی آید با کفش از وسط زمین رد شویم… یادم است صالحی امیری روزی گزارش داد ۳۲۰۰ ورزشگاه نیمه کاره داریم دو سال در اصفهان بودم و اگر قرار بود ورزشگاه نقش جهان درست نشود چرا آن را به این روز انداختید که خیلی از جوان ها در راه ورزشگاه فولاد شهر تصادف کنند و جان خود را از دست دهند. از گودرزی خواهش می کنم بودجه ای در نظر بگیرد چرا که وقتی از آن جا رد می شوم آب می چکد و امیدوارم آن آب ها پاک باشد.  امیدواریم عزم ملی به وجود بیاید تا این مشکلات حل شود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید