جنجال بر سر عکس لخت اسکی‌باز زن لبنانی

0
8

عکس های بانو جکی شامون، اسکی باز لبنانی بطور تصادفی سر از اینترنت درآورد و جنجال پر سر و صدایی در این کشورش بپا کرد.

به گزارش اردبیل نیوز، این خانم لبنانی در حالت نیمه لخت در عکس و فیلم ویدئویی دیده می شود که در آستانه بازی های المپیک در سوچی در شبکه اینترنت منتشر شدند. این عکس ها برای تقویم گرفته شده بودند.

این عکس ها توجه را به شامون که در باز یهای المپیک سوچی شرکت دارد جلب کرد. روزنامه « دیلی میل» می نویسد که عکس های او حتی از شبکه تلویزیونی لبنان نشان داده شدند.

فیصل کرمی وزیر ورزش و جوانان خواستار رسیدگی به این موضوع شد تا آبروی کشور حفظ شود. جلسه ویژه کمیته المپیک برگزار شد که به این موضوع اختصاص داشت.

رئیس هیأت نمایندگی المپیکی لبنان اعلام کرد که تفسیر این موضوع و صحبت با خبرنگاران در باره این موضوع برای ورزشکار ممنوع شده است. کاربران شبکه های اجتماعی شامون را به خاطر رفتارش مورد انتقاد شدید قرار دادند. شایان ذکر است که هر چند لبنان یکی از لیبرال ترین کشورهای جهان عرب است اما بر طبق استانداردهای غرب، این کشور به حد کافی محافظه کار به حساب می آید.

جکی شامون

شامون در یادداشتی در « فیس بوک» موضع خود را توضیح داد. به گفته وی در فیلم ویدئویی و عکس هایی که سر از اینترنت درآوردند ، مقدمات کار او به عنوان مدل نشان داده شده است و نه محصول نهایی. اینگونه عکس ها قرار نبود به معرض نمایش عموم گذاشته شوند.

این ورزشکار گفت: « می خواهم از شما عذرخواهی کنم. می دانم که لبنان یک کشور محافظه کار است و چنین عکس هایی نمایانگر فرهنگ ما نیست». وی همچنین از کاربران اینترنت درخواست کرد از ارسال های آتی این عکس ها خودداری ورزند و این جنجال را فراموش کنند. « بدین ترتیب می توانم افکارم را روی کاری که اکنون مهم است- تمرینات و مسابقه – متمرکز کنم».

تعدادی از کاربران از اسکی باز لبنانی حمایت کردند. بلاگرهای لبنانی نوشتند که در شرایط متشنج در کشور نباید به چنین چیزهای کوچکی توجه شود.

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید