جلسه ویژه سازمان لیگ با مدیران پرسپولیس

0
83


سازمان لیگ فوتبال برای برگزاری هرچه منظم جشن قهرمانی هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر نشستی را با مسئولان باشگاه پرسپولیس برگزار خواهد کرد.

به نقل از مهر، مدیران باشگاه پرسپولیس سه شنبه هفته جاری، به دیدار مسئولان سازمان لیگ می روند تا در خصوص برگزاری جشن قهرمانی به هماهنگی لازم برسند.

تیم فوتبال پرسپولیس توانسته است برای دومین فصل متوالی به قهرمانی زودهنگام رقابت های لیگ برتر فوتبال برسد و قرار است در پایان بازی با سپیدرود رشت در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال، جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

سازمان لیگ موظف به برگزاری جشن قهرمانی لیگ برتر است و قرار است در نشست فردا، برنامه های مربوط به نحوه برگزاری جشن قهرمانی را به گوش مدیران سرخپوشان پایتخت برسانند. طبق آیین نامه مسابقات لیگ برتر، باشگاه پرسپولیس نمی تواند دخل و تصرفی در نحوه برگزاری این مراسم داشته باشد.

سازمان لیگ فوتبال در تلاش است تا مقدمات حضور وزیر ورزش و جوانان را در مراسم جشن قهرمانی هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر فوتبال فراهم کند تا جام را مسعود سلطانی‌فر به کاپیتان پرسپولیس بدهد. در غیر اینصورت مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، جام قهرمانی را اهدا خواهد کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۸ جمعه هفتم اردیبهشت ماه در هفته سی‌ام رقابت های لیگ برتر فوتبال به مصاف سپیدرود رشت می رود و بلافاصله پس از این دیدار، جشن قهرمانی سرخپوشان برگزار خواهد شد

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید