جلسه عضو هیات مدیره با شفر/ تمرین اختصاصی جباروف


عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در تمرین حاضر شد و با وینفرد شفر جلسه ای را برگزار کرد.

به نقل از مهر، تمرین ظهر امروز جمعه آبی پوشان پس از یک روز استراحت در زمین چمن ورزشگاه صنایع دفاع و در یک هوای سرد برگزار شد.

*حسن زمانی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در تمرین حاضر شد و ضمن تبریک به اعضای کادر فنی و بازیکنان بابت پیروزی برابر نفت آبادان و رسیدن به فینال جام حذفی برای دقایقی با شفر صحبت کرد.

*محور صحبت های زمانی و شفر، جذب مهاجم خارجی، شرایط تیم و رسیدن آبی پوشان به فینال جام حذفی بود.

*عضو هیات مدیره باشگاه استقلال لحظاتی هم با مهدی رحمتی، خسرو حیدری و پژمان منتظری صحبت کرد.

*سرور جباروف به طور اختصاصی و زیر نظر کادر پزشکی تمرین کرد.

*داریوش شجاعیان در تمرینات گروهی شرکت کرد و شفر از این موضوع بسیار خوشحال بود و بارها او را مورد تشویق قرار داد.

*تنها غایب تمرین امروز محسن کریمی بود که هنوز در کلینیک باشگاه به مداوای مصدومیتش می پردازد.

*نصرالله عبداللهی هم دقایقی با حسن زمانی به گفتگو نشست.

* دو پیشکسوت استقلال به نام های گودرز حبیبی و مصطفی شرکا به همراه تیم برای تماشای دیدار آبی پوشان برابر ذوب آهن اصفهان همراه با تیم به نصف جهان سفر خواهند کرد.

*سرمربی استقلال قبل از شروع تمرین، دقایقی با بازیکنانش صحبت کرد و شرایط حساس دیدار برابر ذوب آهن اصفهان را به آنان متذکر شد.

*پس از صحبت های سرمربی آبی پوشان، بازیکنان ابتدا زیر نظر ساناک و بیژن طاهری خود را گرم کرده و سپس کار با توپ انجام دادند و در بخش بعدی تمرین به مرور کارهای تاکتیکی برای دیدار برابر ذوب آهن پرداختند.

* آیتم بعدی به یک فوتبال درون تیمی اختصاص داشت که سرمربی استقلال در مواقع لزوم بازی را قطع  و نکات فنی را به بازیکنان گوشزد می کرد.

*بخش پایانی تمرین اختصاص به زدن ضربات ایستگاهی و شوت از راه دور داشت که شفر از هافبک های تیمیش می خواست در زدن این ضربات دقت بیشتری به خرج دهند.

*آبی پوشان فردا ظهر آخرین تمرین خود را در زمین چمن صنایع دفاع برگزار خواهند کرد و از طریق فرودگاه مهرآباد ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه تهران را به مقصد اصفهان ترک خواهند کرد.

*تیم فوتبال استقلال تهران روز یکشنبه ۱۵ بهمن ماه از هفته بیست و دوم لیگ در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میهمان ذوب آهن این شهر خواهد بود.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید