جلسه طاهری با وزیر ورزش/ اسپانسر باشگاه پرسپولیس تغییر می‌کند؟

0
7


مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای تعیین تکلیف نهایی اسپانسر جدید این باشگاه به دیدار وزیر ورزش و جوانان می‌رود.

به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس پس از بررسی همه جانبه پیشنهادات مالی برای جذب اسپانسر توانسته به توافقات اولیه با یکی از اپراتورهای تلفن همراه دست پیدا کند. گویا این شرکت مبلغ بیشتری نسبت به حامی مالی فصل گذشته به پرسپولیس پرداخت می کند.

پیشنهاد رقمی بالاتر از اسپانسر فصل گذشته باعث شده اعضای هیات مدیره نیز بر عقد قرارداد با این اسپانسر تاکید کنند. به همین خاطر علی اکبر طاهری روز دوشنبه به دیدار وزیر ورزش خواهد رفت تا ضمن مطرح کردن این موضوع، مشورت نهایی را با رئیس مجمع باشگاه پرسپولیس انجام دهد.

در صورت تایید نهایی وزیر ورزش تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار روز سه شنبه خود با اسپانسر جدید به مصاف الاهلی عربستان می رود.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰:۳۰ روز سه شنبه هفته جاری دیدار رفت خود در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را مقابل الاهلی عربستان در ورزشگاه سلطان بن قابوس مسقط برگزار می کند.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید