جشن عاطفه ها در اردبیل آغاز شد

معاون سیاسی ، امنیتی استاندار اردبیل گفت: آنچه که امروز در مناطق اسلامی آشکارا شاهد آن هستیم، موضوع همدلی‌ها و مهربانی در جامعه اسلامی است که می‌تواند نقطه مشترک اهداف انسانی و اسلامی باشد.

به گزارش پرتال خبری تحلیلی اردبیل نیوز، عباس دست‌باز صبح امروز در مراسم نمادین جشن عاطفه‌ها در دبیرستان دخترانه شاهد اردبیل اظهار داشت: بر اساس دستور الهی و تاکید اهل بیت عصمت و طهارت کمک به نیازمندان و دستگیری از آنان در حفظ و ارتقای کرامت انسانی و رفع دغدغه‌های همنوع بسیار مهم و موثر است.

دست‌باز افزود: در هیچ کشوری نمی‌توان این روحیه اسلامی و احساس مسوولیت در قبال هموطنان را مشاهده کرد، چرا که با تاکید دین اسلام این جشن‌ها و برنامه‌ها برگزار می‌شود تا رفع فقر و نداری از جامعه صورت گیرد.

این مسوول هدف این جشن‌ها را حفظ  کرامت انسانی و ارتقای ارزش‌های دینی و معنوی توصیف کرد و گفت: ما همه ساله در این دو جشن ملی و دینی نیکوکاری و عاطفه‌ها سعی داریم با همراهی عموم جامعه کمک وسیع و گسترده خیرین و نیکوکاران را شاهد باشیم و امیدواریم که نتیجه آن نیز رفع فقر و تبعیض احتمالی در جامعه اسلامی باشد.

معاون سیاسی ، امنیتی استاندار اردبیل در پایان سخنان خود ابراز داشت: اندوختن ثروت در اسلام و توجه به حفظ مادیات مورد مزمت قرار گرفته و هیچ اندیشه‌ای این رویه را قبول ندارد، بلکه باید در هر زمان ممکن به فکر فقرا و نیازمندان باشیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید