جشنواره استانی فیلم فجر به ایستگاه آخر رسید/ پرواز سیمرغ از اردبیل

جشنواره استانی فیلم فجر در اردبیل با نمایش دو فیلم “سیزده” و “گنجشکک اشی مشی” به عنوان فیلم های روز اول به ایستگاه آخر رسید.

در حالی که جشنواره استانی فیلم فجر اردبیل براساس برنامه زمان بندی و اعلامی دبیرخانه باید دیروز به پایان می رسید، اما به دلیل به دلیل تاخیر یک روزه در آغاز این جشنواره و عدم نمایش دو فیلم روز اول؛ این جشنواره با نمایش این فیلم ها امروز شنبه به ایستگاه آخر رسید.

این جشنواره که قرار بود از ۱۶ بهمن ماه جاری آغاز شود، به دلیل عدم رسیدن فیلم های روز اول از ۱۷ بهمن آغاز شد، اما در ادامه با توجه به درخواست علاقمندان به سینما دبیرخانه جشنواره تصمیم گرفت که با افزودن یک روز به زمان ۱۰ روزه فیلم های “سیزده” و “گنجشکک اشی مشی” را نیز به نمایش بگذارد.

بنابراین امروز شنبه به عنوان روز آخر جشنواره بوده و با نمایش فیلم “سیزده” به کارگردانی هومن سیدی و فیلم “گنجشکک اشی مشی” ساخته مشترک درخشنده، فروزش و طالبی بکار خود پایان خواهد داد.

براین اساس از ساعت ۱۴ فیلم سیزده به نمایش درآمد و از ساعت ۱۶ نیز نمایش فیلم “گنجشکک اشی مشی” با استقبال مخاطبان و علاقمندان به فیلم های ایرانی در سینما قدس مرکز استان آغاز شده است.

این دو فیلم همانند روزهای گذشته جشنواره در ساعات ۱۸ با نمایش فیلم سیزده و در ساعت ۲۰ با نمایش فیلم “گنجشکک اشی مشی” تداوم یافته و جشنواره ۱۰ روزه فیلم فجر در اردبیل به پایان خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، دیروز نیز در نهمین روز برگزاری جشنواره استانی فیلم فجر در اردبیل فیلم های “آرایش غلیظ” کار حمید نعمت الله و “شیفتگی” ساخته علی زمانی عصمتی در سینما قدس اردبیل به نمایش درآمد.

چند روز پایانی این جشنواره برخلاف روزهای آغازین با نمایش فیلم هایی نظیر “کلاشینکف” به کارگردانی سعید سهیلی، “آذرشهدخت و پرویز و دیگران” ساخته بهروز افخمی، “امروز” کار سیدرضا میرکریمی و بویژه “معراجی ها” ساخته مسعود ده نمکی با استقبال مواجه شده بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید