9.7 C
Tehran
شنبه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی جرارد: صحبت های فرگوسن، من را ناراحت کرد

جرارد: صحبت های فرگوسن، من را ناراحت کرد

فرگوسن در زندگی نامه جدیدش که به تازگی منتشر شد، اعلام کرد که جرارد را بازیکن خیلی خیلی بزرگی نمی داند.

سایت گل- استفن جرارد، کاپیتان لیورپول، اعلام کرد اظهارنظر اخیر فرگوسن که اعلام کرده بود او را بازیکنی در کلاس جهانی نمی داند، او را ناراحت کرد.

کاپیتان تیم ملی انگلیس فاش کرد که فرگوسن در زمان حضور در منچستریونایتد، دو بار قصد به خدمت گرفتن او را داشت؛ این در حالی که فرگوسن در زندگی نامه جدیدش که به تازگی منتشر شد، اعلام کرد که جرارد را بازیکن خیلی خیلی بزرگی نمی داند.

جرارد به خبرنگاران گفت:” وقتی ۱۳ ساله بودم، به طور آزمایشی برای منچستریونایتد بازی کردم و کاغذی دارم که نشان می دهد آنها قصد داشتند قراردادی ۷ ساله با من  امضاکنند.

من یکی از طرفداران سرالکس هستم؛ کاری که او در فوتبال انجام داد، فوق العاده بود و به همین خاطر است که کتاب او در همان هفته اول فروش زیادی داشت. من اندکی ناراحت شدم وقتی چیزهایی که او در باره من نوشت را خواندم؛ اینکه او گفت من بازیکن خیلی خیلی بزرگی نبودم. البته این باعث نشد که من بی خواب شوم. هر کسی می تواند نظرش را بیان کند.

او در فصل ۰۳-۲۰۰۲ هم به دنبال خرید من بود. او می خواست بار دیگر من را به منچستریونایتد ببرد و البته من نپذیرفتم. من تنها به خاطر کمی از حرف های او ناراحت شدم چون طرفدار او هستم.”

جرارد همچنین در مورد تلاش چلسی برای به خدمت گرفتن او، گفت:” چلسی دو بار در سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ تلاش کرد تا من را بخرد.

اما من یک لیورپولی هستم. البته باید تایید کنم که پیشنهاد آنها توجه من را جلب کرد زیرا اتفاقات بزرگی در چلسی در حال رخ دادن بود.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید