جباروف شیطنت نکرده است/ نورافکن نباید در این شرایط ترانسفر شود


پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: در حال حاضر شرایط تیم استقلال حساس است و بازیکنی مثل امید نورافکن باوجود داشتن پیشنهاد از کشورهای اروپایی نباید از این تیم جدا شود.

میرشاد ماجدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال پیش از بازی با تراکتورسازی اظهار داشت: استقلال در مسیر خوبی قرار گرفته است و می‌تواند این مسیر را با قدرت ادامه بدهد. مقایسه اجمالی بین استقلال و تراکتورسازی و شرایط حاکم بر این دو تیم نشان می‌دهد آبی پوشان می‌توانند از تبریز با ۳ امتیاز کامل به تهران بازگردند. من این موضوع را نه از دید یک استقلالی و نه از نگاه رییس کمیته آموزش بلکه بعنوان میرشاد ماجدی یک کارشناس فوتبال این نظر را عنوان می کنم.

وی در خصوص اخطار جباروف در دیدار مقابل استقلال خوزستان که منجر به سه اخطاره شدن و محرومیت وی گردید بیان داشت: بعنوان فردی که سال‌ها بعنوان فوتبالیست در زمین های چمن تلاش کرده‌ام و می‌توانم حس فوتبالیست‌ها را لحظه به لحظه درک کنم با جرات می گویم در حرکت جباروف هیچ تعمدی در کار نبود. اگر صحنه را مرور کنیم می‌بینیم جباروف به محض اینکه پایش روی کمر دلفی بازیکن حریف می‌رود، دستش به نشانه تسلیم ناخودآگاه بالا می‌رود و این نشان می‌دهد او نمی‌توانسته عمدی در کارش باشد!

پیشکسوت استقلال تصریح کرد: هیچ فوتبالیستی نمی‌تواند یک بازی و اتفاقاتش را از قبل پیش بینی کند و با نقشه وارد زمین شود. فوتبالیست‌ها وجدان کاری را در زمین زیر پا نمی‌گذارند و امکان ندارد کم فروشی کنند و یا تعمدا اخطار بگیرند. آن هم یک بازیکن بزرگ و با تجربه مثل جباروف که تا به حال کوچکترین حاشیه‌ای در این فوتبال نداشته است. 

مدیر کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در خصوص احتمال ترانسفر شدن امید نورافکن به یک تیم اروپایی خاطرنشان ساخت: مدیریت باشگاه و هیات مدیره باید قاطعانه جلوی این موضوع را بگیرند. الان استقلال در موقعیتی قرار دارد که باید بازیکن بگیرد و تقویت شود نه این که بازیکن هم از دست بدهد. اگر نورافکن از استقلال برود الان کدام بازیکن هم سطح او است و می‌تواند جایش را پر کند؟ بازیکن استخدام باشگاه است و باید به قراردادی که با باشگاه دارد تن دهد. مدیر باشگاه باید نورافکن را نگاه دارد و او را به نوعی قانع کند که از نظر روحی تاثیر منفی روی او نگذارد.

ماجدی در ادامه بیان داشت: شرایط سنی نورافکن هم خیلی خوب است و حالا حالا ها برای ترانسفر شدن جا دارد. او می‌تواند امسال در خدمت استقلال باشد و در آینده با شرایط بهتری ترانسفر شود تا  به استقلال هم صدمه وارد نشود. چرا که این تیم باید در سه جبهه لیگ برتر، جام حذفی و آسیا حضور داشته باشد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید