جایزه جشنواره بین المللی آمریکا برای بازیگر زن معروف ایران

0
8

جایزه جشنواره بین المللی آمریکا برای بازیگر زن معروف ایران
[ad_1]

جایزه جشنواره بین المللی امریکا برای بازیگر زن معروف ایرانبه گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ هیأت داوران بخش سینمای ایران سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی ACTION ON FILM آمریکا در بخش ویدیو‌های سینمایی، جایزه بخش بهترین بازیگر نقش اول این فستیوال را به گوهر خیراندیش برای بازی در ویدیو «خانه دیگری» اهدا کرد.

ناصر هاشمی، دیگر بازیگر ویدیو «خانه دیگری» و گلاب آدینه با ویدیو «آبجی» دیگر کاندیداهای بخش بهترین بازیگر جشنواره بین المللی آمریکایی بودند.

خیراندیش که به دلیل مشغله کاری نتوانست در این فستیوال حضور داشته باشد، درباره این جایزه گفت: «بسیار خوشحالم که توانستیم نماینده شایسته‌ای برای سینمای کشورمان باشیم. در این جشنواره دو ویدیو «خانه دیگری» ساخته بهنوش صادقی و ویدیووگرافی «گوهر» به کارگردانی پوریا حیدری از من به نمایش درآمد و خوشبختانه هردو اثر مورد توجه و تحسین هیأت داوران قرار گرفت.»

او افزود: «قرار بود ویدیو سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» هم در این فستیوال به نمایش درآید که با توجه به کیفیت پایین نسخه‌ای که برای دبیرخانه ارسال شده بود، در نهایت این ویدیو پذیرفته نشد. متأسفانه به دلیل مشغله کاری نتوانستم در جشنواره حضور داشته باشم و دخترم آناهیتا اسماعیل خانی به نمایندگی از من این جایزه را دریافت کرد.»

جشنواره ACTION ON FILM آمریکا اولین حضور بین المللی «خانه دیگری» محسوب می‌شود. ویدیوی که هنوز در داخل کشور به اکران عمومی درنیامده است.

انتهای پیام/

گوهر خیراندیش بهترین بازیگر جشنواره ACTION ON FILM آمریکا شد

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید