جانباز شیمیایی سرخوش نامور به خیل شهدا پیوست

جانباز ۷۰ درصد شیمیایی “سرخوش نامور” یکی دیگر از جانبازان استان اردبیل به خیل شهدا پیوست.

به گزارش اردبیل نیوز، با اقامه ی نماز توسط حضرت آیت اله سید ابراهیم سید حاتمی نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری بر پیکر پاک این شهید مراسم رسمی تشیع جنازه با حضور استاندار ، مقامات اداری ، نظامی و انتظامی استان در میان خیل مردم حسینی اردبیل با شکوه هر چه تمام برگزار و در گلزار شهدای ججین به خاک سپرده شد.

جانباز شهید حاج سرخوش نامور در سال ۱۳۲۴ در روستای “سلاله” از توابع شهرستان گرمی مغان به دنیا آمد و در بهمن ماه سال ۱۳۶۵ با عوامل شیمیایی دشمن بعثی مجروح و به افتخار جانبازی نایل آمد.

این جانباز شهید در دوران دفاع مقدس افتخار همرزمی در جنگهای نامنظم با شهید دکتر چمران را داشته و در عملیات های مسلم بن عقیل و والفجر هشت بعنوان رزمنده بر علیه متجاوزان جنگیده است.

گفتنی است جانباز شهید حاج سرخوش نامور فرزند برومند خود شهید غفور نامور را که همزمان با خود ایشان افتخار حضور در عملیات کربلای پنج را داشتند تقدیم اسلام نموده است .

مدیر کل و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل شهادت این جانباز سرفراز را به خانواده معظم آن شهید و جامعه ی ایثارگری تبریک و تسلیت عرض می نماید.

مجلس شام غریبان این شهید معظم روز یکشنبه مورخه ۱۹/۹/۹۱ بعد از نماز مغرب و عشا و مجلس ترحیم نیز روز دوشنبه مورخه ۲۰/۹/۹۱ از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در مسجد قدس اردبیل منعقد خواهد شد .

روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل

3 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید