جابه جایی در مدیریت برخی سازمان ها و حوزه های مدیریتی شهرداری اردبیل

در جلسه شورای مدیران شهرداری اردبیل با حضور شهردار، معاونت های شهرداری و مسئولان شهری؛ آئین تودیع و معارفه مدیران برخی سازمان ها و حوزه های مدیریتی تابعه شهرداری اردبیل برگزار شد.

اردبیل نیوز:  شهردار اردبیل در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات مدیران سابق برخی سازمان ها و حوزه های مدیریتی، جابه جایی های صورت گرفته را بر اساس مصلحت مجموعه شهرداری اردبیل خواند و افزود: برای همه این عزیزان در مدیریت های جدید آرزوی توفیق و سربلندی روزافزون داریم.

صدیف بدری در جلسه شورای مدیران شهرداری اردبیل ضمن بیان توصیه هایی به مدیران مجموعه شهرداری در ارتباط با ارباب رجوع و توجه به حرمت و جایگاه اعضای شورای اسلامی شهر، راه اندازی مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداری را موفقیتی برای کل مجموعه شهرداری و شهر اردبیل عنوان کرد و همراهی و هماهنگی همه مدیران و معاونت های تابعه شهرداری اردبیل در پیشبرد اهداف این مرکز را خواستار شد.

وی اقدام در چارچوب قوانین و مقررات را مهم ترین بخش مدیریت در مجموعه شهرداری عنوان کرد و افزود: مدیران مربوطه باید در بحث سازماندهی نیروی انسانی سازمان ها و مناطق تابعه و همچنین در زمینه استفاده بهینه از سیستم شهرداری الکترونیک جهت بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان عزیز هماهنگی های لازم را داشته باشند.

بدری بر ضرورت صرفه جویی در هزینه های جاری و همچنین هماهنگی بیشتر مدیران مناطق و سازمان ها با معاونت های شهرداری اردبیل تأکید و خاطرنشان کرد: این هماهنگی ها بخصوص در بحث های تخصصی باید با جدیت بیشتری صورت پذیرد.

به گزارش اردبیل نیوز، در پایان این جلسه با صدور احکام جداگانه از سوی شهردار اردبیل، حجت الاسلام سید ابراهیم میرعباس زاده به سمت مدیر حوزه بازرسی و رسیدگی به شکایات، بهنام فتحی به سمت مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، فرامرز قزلی به سمت مدیر حوزه زیباسازی شهری شهرداری، ودود خواربار به سمت مسئول امور اداری شهرداری، شفیع شکوهی به سمت مشاور شهردار اردبیل در امور ایثارگران، وحید محسن دوست به سمت مسئول امور رفاهی  کارکنان شهرداری، علی بیگ زاده به سمت مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری و حسین صلاتی به سمت مدیر دفتر تشکیلات، آموزش و بهبود روش ها منصوب شدند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید