«تینا خدیوی» جزو ۲۰ نفر اول رقابت‌های Miss World Canada شد

0
337

تینا خدیوی فینالیست مسابقه دختر شایسته کانادا، Miss World Canada منتخب از استان کبک توانست یکی از ۲۰ نفر اول کانادا در این رقابت‌ها بشود. او بعد از یک هفته رقابت سخت در بخش‌های مختلف در تورنتو، عنوان «۲۰۱۸ Top Foundraiser Miss» را از آن خود ساخت و به عنوان کسی که بیشترین کمک‌های مالی برای امور خیریه را گردآوری کرده بود مورد تقدیر قرار گرفت. یعنی درخشان‌ترین فرد در زمینه جمع‌آوری حمایت مالی برای خیریه « children’s Wish Foundaition» که تحت پوشش سازمان Miss World Canada است.

نکته قابل توجه در رقابت‌های دختر شایسته کانادا این است که همه شرکت‌کنندگان چنانچه پروژه اجتماعی یا به اصطلاح پلت فرم داشته باشند و یا در زمینه جمع‌آوری حمایت مالی برای کودکان توفیقی حاصل کرده باشند موظف به تحویل آن قبل از ورود به رقابت‌ها، در روز ۲۲ جولای به مسئولان مسابقات هستند. تینا خدیوی، هر دو این پروژه‌ها را به انجام رسانده و تحویل داده بود.

از نظر پروژه فعالیت اجتماعی تینا Campus ambassador C4K یا به اصطلاح سفیر سازمان C4K در جان‌ملسون کنکوردیا است و به کودکانی که دچار معلولیت مغزی هستند از لحاظ مالی و اجتماعی رسیدگی می‌کند.

 

 

تینا خدیوی برای اولین بار بود که در رقابت دختر شایسته شرکت کرده بود و بین ۵۵ شرکت‌کننده نهایی در این مسابقه کشوری جزو ۲۰ نفر اول شد. او در درباره این رقابت‌ها گفت: مهم این است که بر این باور باشیم که ما همیشه از هر رقابت و چالشی با دستی پر از تجربه‌های ارزنده خارج می‌شویم و چقدر خوب است که همیشه به پیشواز یادگیری‌های جدید و چالش‌های نو برویم و این را در خودمان به وجود بیاوریم و در جایی که نبودیم و تجربه‌ای نداریم برویم و سعی کنیم و در کنار رقبا قرار بگیریم.

این دختر جوان که نزدیک به چهار سال است وارد کانادا شده با وجود دشواری های اولیه زندگی مهاجرت موفقیت های مختلفی کسب کرده است. او همزمان در دو رشته تجارت بین‌المللی و فایننس (Finance) در مدرسه‌ی بازرگانیِ دانشگاه کنکوردیا، جان مُلسون، در حال تحصیل است. او که می‌گوید عاشق رشته دانشگاهی‌اش است و علاقه زیادی به ورزش دارد راه ورود به جامعه میزبان را سخت‌کوشی در تحصیل و انجام کارهای داوطلبانه می‌داند و بر این باور است که کار داوطلبانه دستاوردهای ارزنده‌ای مانند انجام کار موفق به صورت گروهی، مهارت‌های مدیریتی و اتکا‌به‌نفس را برای او به ارمغان آورده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید