تیم فوتبال داماش گیلان به مصاف پرسپولیس می رود

0
517

ˈ علی احمدی سراوانی ˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این دو تیم، در هفته بیست و هفتم از رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور رو در روی هم قرار می گیرند.

وی اظهار کرد : این مسابقه ، عصر پنجشنبه هفته پیش رو هفتم فروردین ماه در ورزشگاه شهید عضدی شهر رشت و به میزبانی تیم فوتبال داماش گیلان برگزار می شود .

وی ادامه داد : امیدواریم که تیم فوتبال داماش گیلان بتواند در این دیدار حساس و سخت ، بازی زیبایی را به نمایش بگذارد و تیم پرسپولیس را شکست دهد تا با خیالی آسوده در دو دیدار باقی مانده به مصاف حریفان خود برود.

وی بیان کرد: تیم فوتبال داماش گیلان یک ارودی تدارکاتی در تهران برپا کرده بود و دو دیدار دوستانه نیز انجام داد تا با آمادگی کامل به مصاف تیم فوتبال پرسولیس تهران برود .

مسوول روابط عمومی باشگاه داماش گیلان اضافه کرد : هم اکنون نیز تمرینات این تیم به طور منظم در رشت برگزار می شود تا بازیکنان داماش گیلان در آمادگی قرار داشته باشند .

تا پایان هفته بیست و ششم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور ، تیم پرسپولیس با کسب ۴۸ امتیاز در مکان سوم و تیم فوتبال داماش گیلان با کسب ۲۵ امتیاز در مکان سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند .ک/۳

۷۲۸۵/۶۹۵
انتهای پیام /*


: ارتباط با سردبیر
newsroom@irna.ir


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید