تیم عمران کارا برای صعود امیدوار است

0
122

سرپرست تیم فوتبال عمران کارا گفت:این تیم هم اکنون با ۱۳ امتیاز برای صعود به مرحله دوم رقابت های لیگ دسته سوم میدوار است.

جمال پیله ور پس از کسب پیروزی در مقابل شاهین کرج افزود:تیم عمران کارا برغم وجود مشکلات عدیده در هفته نهم این رقابت ها در ورزشگاه انقلاب کرج میزبان خود را با نتیجه ۲بر یک مغلوب کرد.

مدیر فنی تیم عمران کارا اضافه کرد:دراین بازی کاظم محمدی در دقایق ۲۲ و ۷۰گلهای این تیم را به ثمر رساند تا این تیم نسبت به صعود از گروه خود امیدوار باشد.

وی گفت:تیم عمران کارا در صورت پیروزی در دو بازی باقیمانده خود به مرحله دوم این رقابت ها صعود می کند.

پیله ور اظهار داشت:تیم عمران کارا در دو هفته ی باقیمانده میزبان استقلال آبی تهران و همچنین میهمان رهپویان رضوان شهر است و امیدواریم با شکست حریفان و کسب حداکثر امتیاز به مرحله بعد صعود کنیم.

سرپرست تیم عمران کارا از میر حبیب عزیززاده مدیر عامل عمران کارا بدلیل حمایت ها و تقویت فوتبال استان در شرایط فعلی قدردانی کرد.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید