تیم ستارگان میلان وارد تهران شد/ حضور تماشاگران ایرانی در فرودگاه

اعضای تیم فوتبال ستارگان میلان امشب و در میان استقبال هواداران فوتبالدوست وارد تهران شدند.

ستارگان آث میلان ساعت ۱۱:۳۰ صبح امروز چهارشنبه از میلان راهی فرودگاه رم شدند و پس از دقایقی استراحت با پرواز ساعت ۱۳:۳۰، رم را به مقصد تهران ترک کرده و با پرواز ایران ایر راهی فرودگاه امام خمینی(ره) تهران شدند.

ستارگان میلان ساعت ۲۰:۳۰ چهارشنبه پیش وارد فرودگاه امام(ره) شده و در جایگاه CIP اسکان یافته و پس از آن دقایقی استراحت کردند. در این مدت دو شبکه تلویزیونی با ستاره‌های میلان از جمله باره‌سی ، مالدینی ، بوبان ، ابراهیم با ، پانکارو مصاحبه کردند.

بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس و حمید استیلی مدیر شرکت پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس، اسماعیلی و سالارکیا معاونان فرهنگی و حقوقی باشگاه ، حسین قدوسی مدیر روابط عمومی، حسینی مدیر روابط بین الملل و تعدادی دیگر از مدیران باشگاه در جایگاه CIP حضور یافته و امورات مورد نظر را پیگیری کردند.

بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه در بدو ورود به میلانی‌ها خوشامد گفت. همچنین شالگردنی به بازیکنان میلان تقدیم شد که یک طرف آن لوگوی میلان درج شده و سمت دیگر لوگوی باشگاه پرسپولیس.

همچنین تعداد زیادی از هواداران پرسپولس و آث میلان با در دست گرفتن پرچم‌هایی در بیرون از جایگاه منتظر ورود ستارگان میلان بودند و با شعارهای آنها را تشویق کردند.

دکتر قاضی نماینده مشترک دو باشگاه پرسپولس و میلان شرایط پروازی را بسیار مساعد توصیف کرد و از رضایت خاطر ستارگان میلان از پرواز و تشریفات انجام شده در فرودگاه امام خمینی(ره) خبر داد.

بازیکنان میلان از حضور پرتعداد فوتبال دوستان ایرانی در فرودگاه امام(ره) مطلع شده و نسبت به این موضوع ابراز خرسندی کردند. تیم‌های فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس و ستارگان میلان ساعت ۱۵ روز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید